Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten melyik gimnáziumok...

Budapesten melyik gimnáziumok számítanak "elitnek"?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Fazekas, Radnóti, Apáczai... fontos, az elit nem egyenlő a jóval. Én a Radnótiban szenvedtem 10 évet és remekül tettem, hogy végül dobbantottam.
2011. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

ELTE Trefort Ágnes Gimi

Apáczairól csak annyit, hogy egy versenyistálló, meghalni sincs időd és a közösség nagyon lekezelően viseltetik, ha a szüleid nem tudnak "finanszírozni" megfelelőképpen.

2011. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ezeket tudom: Fazekas, Apáczai, Eötvös, Berzsenyi, Radnóti, Városmajori.

Előző, az nem Trefort Ágoston? Nem hallottam még róla és rákerestem, de csak ezt adja ki találatként.

2011. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen igen Ágoston persze, hülyeséget írtam.A húgom oda járt és az ő neve Ágnes, de ez a mai meleg elvette az eszemet.:o)

Bocs, nem akartam senkit félrevezetni.

Szóval ELTE Trefort Ágoston Gimi.

2011. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(elsőnek: ízlés kérdése, én örülök, hogy a radnótiba járhattam.)
2011. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fazekas, Radnóti, Apáczai, Veres Péter, Toldy

én jövőre Toldys leszek, és eléggé félek xD

2011. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Apáczairól csak annyit, [...] és a közösség nagyon lekezelően viseltetik, ha a szüleid nem tudnak "finanszírozni" megfelelőképpen."


Nem lehet ezt így általánosítani, nálunk semmi ilyesmi nem volt érdekes módon. Pedig volt nem egy anyagilag kevésbé jól eleresztett diák. Az ofőnk kirándulásoknál, tankönyveknél rendszerint előjött ezeknél a diákoknál az Apáczai Alapítvánnyal, azaz támogatással, senki sem húzta a száját, senki nem mutogatott a másikra, nem volt ebből semmi.

2011. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!