Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki újságíró vagy hírszerkeszt...

Aki újságíró vagy hírszerkesztő szeretne lenni milyen iskolát kell elvégeznie?

Figyelt kérdés
egyáltalán kell ehhez valamilyen szak?vagy aki tehetséges azt alkalmazzák?
2011. júl. 19. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelen pillanatban senkit nem alkalmaznak. Végzett újságíró-fotóriporter vagyok, és jelenleg senki nem kap állást, mert mindenkit rúgnak kifele mindenhonnan.
2011. júl. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezek eléggé olyan dolgok, hogy nem papír függő, nyomulni kell, és próbálni bekerülni, külsőzni, ahol tudsz, és onnan szépen felküzdeni magad. Újságírásnál akkor már inkább olyan képzettség jöhet jól, ami azzal van kapcsolatban, amivel kapcsolatban írni szeretnél (gazdasági újságíró, külpolitika, művészetek, stb).
2011. júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2011. júl. 20. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:
kommunikáció és médiatudomány. ha még zsidó is vagy,tuti lesz munkád/nem vagyok rasszista,de ezt speciel tudom h előny,még a tehetségnél is előrébb van/
2011. júl. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó a komm.médiás nulla gyakorlatos IQ nulla emberekkel Dunát lehet rekeszteni... Azért nem minden a komm.média diploma, értsétek már meg.
2011. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!