Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » GDF-en szeretnék web-programoz...

GDF-en szeretnék web-programozást tanulni, majd elvégeznie egy php tanfolyamot. Nagyon gáz a GDF?

Figyelt kérdés

Rosszakat hallani róla, de senki nem mond konkrétumot. Ez egy 2 éves felsőfokú okj-s szakképzés lenne. Érdekel a weblapkészítés, kapcsolatom is van, néha be is segítek!


GDF-en szerintetek érdemes elkezdeni? ez az egyetlen elérhető iskola. :(


2009. júl. 16. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

1. OKJ-s papírral kitapétázhatod a faladat. Persze ártani nem árt, de a gyakorlat a legfontosabb.

2. Én lehúztam 2 évet a gdf-n nappalin (gazdinfó), és nem éreztem olyan nagyon gáznak az oktatást, mint sokan mondták. De abba kellett hagynom. Tavaly elkezdtem egy esti képzést az eltén (progterv), és az 1. félévben több anyagot leadtak, mint a gdf-en egy év alatt.

2009. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Azt kifelejtettem, hogy nem lebeszélni akarlak róla, mert ha csak ez van, akkor hajrá, csak a tapasztalataimat akartam megosztani. Bár állítólag az utóbbi 2 évben végrehajtottak néhány reformot, ha jól tudom.

(1.)

2009. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok munkáltató nem áll szóba GDF-esekkel, ezt néha már az álláshirdetésnél is kikötik!

A másik részüknél viszont egyáltalán nem számít a papír, hanem az, hogy gyakorlatban mit tudsz. Kapsz egy progit, amit meg kell írnod vagy egy SQL lekérdezést, attól függően, milyen állásra jelentkezel. Ha nem tudod megcsinálni, akármilyen egyetemei végzettséged is lehet, nem vesznek fel.

Mélyen egy területtel sem foglalkoznak (a többi helyen sem), ha érdekel egy terület, magadat kell képezni.

2009. júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos sok olyan hazug szemétláda van, mint az előttem szóló, aki szerint a GDF-esek hülyék és diszkrimináció, ill. szegregáció van érvényben velük szemben. De ez nem igaz. Sajnos ez az idióta sem látta még a GDF-et soha még kívülröl sem, csak a hasonló üresfejű haverjai pletykáit terjeszti szemét módon.


A 2 éves OKJ képzést nem ismerem, de ha a GDF-re akarsz beiratkozni, akkor könnyű lesz, meg megcsinálni az első pár félévet is, de ha le is szeretnél diplomázni, akkor jó alaposan kösd föl a gatyádat, mert nem lesz könnyű!


Olvasd végig a következő két linket a részletekért:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

2009. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mielőtt tovább hazug szemétládáznál ismeretlenül:

oda jártam, és ezt a saját bőrömön tapasztaltam! Inkább vettek fel egy GAMF-on vagy Dunaújvárosi Főiskolán végzettet, pedig ezek sem nagy számok! Nem állítottam, hogy az ott diplomázottak hülyék, mert akkor magam is minősíteném, csak a tényeket írtam le. Tudom, hogy mennyit kínlódtam a szakdolgozatomként megírt programmal, mert a leadott anyag nem volt köszönőviszonyban sem a követelményekkel. Az államvizsga előtt pedig rászoktam a cigire, két hónapig folyamatosan tanultam. Sajnos saját erőmből kell állást keresnem, nincs ismerősöm. De a kérdezőnek joga van tudni szerintem ezeket, ezért kérdezett, nem?

2009. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit tapasztaltál a saját bőrödön? Hogy "Sok munkáltató nem áll szóba GDF-esekkel, ezt néha már az álláshirdetésnél is kikötik!" Ezt akkor tapasztaltad, mikor oda jártál?? Mit hazudozol itt össze-vissza? Fölösleges ilyeneket kitalálni, meg terjeszteni.


Figyelj, vissza lehet vinni az okleveledet a GDF-re! Komolyan! Vidd vissza, hogy neked nem kell, mert szerinted sz@rt se ér. Aztán keresgéljél új főiskolát, ahová beiratkozol és elvégzed. És akkor majd szidhatod azt is utána.


De inkább azt szidjad névtelenül a hazugságaiddal, mint az én iskolámat, mert én büszke vagyok rá, hogy oda jártam, és csak előnyömre vált, hogy ott diplomát kaptam.


Arról pedig egy szót sem írtál, hogy amikor oda jártál, akkor mit tapasztaltál a GDF-en! Csak a hazugságokat terjeszted, hogy aki a GDF-re járt az kitörölheti a diplomájával, mert újsághirdetések jelentek meg, hogy sehova nem veszik őket fel. HOL VAN ilyen hirdetés??? Csak mondd meg, hogy melyik újság, melyik számában láttad, vagy melyik internetes oldalon jelent meg!


A GDF-ről semmit nem írtál, csak a problémáidról már 2x is, de azoknak semmik közük a GDF-hez.

2009. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én OKJ-s képzésen veszek részt a GDF-en, de ha teheted akkor Pesten tanulj, ne valamelyik konzultációs központba, mert csalódni fogsz.
2009. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!