Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Más egyetemeken is a felsőbbév...

Más egyetemeken is a felsőbbéveseknél megszűnik idén a regisztrációs hét, illetve korábban kezdődik a tanítás?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptunk egy Neptun üzenetet, ahol tájékoztattak minket, hogy ezentúl megváltozik a rendszer, már szeptember 5-től tanítás lesz, a reg.hét megszűnik, helyette korábban kell felvenni és véglegesíteni a tárgyakat. Más egyetemen is életbe lépnek ilyen változások vagy csak nálunk? (NYME)
2011. júl. 20. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezekről az egyetem saját hatáskörben dönt.

De ha ez megnyugtat, nekünk a SZE-n az elmúlt 4 évben tuti nem volt reghét. (Semmi értelmét nem látom hogy legyen)

Tavalyelőtt Aug 30.-án már tanítás volt.

2011. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És így 15 hetes volt az egész tanítási időszak, vagy csak 14? Mivel nekünk eddig a reghét is beleszámított a szorgalmi időszakba, így csak 14 hét volt a tanítás. Az az 1 hét nem oszt, nem szoroz, csak decemberben akarok felsőfokú nyelvvizsgára menni, pont szorgalmi időszak vége felé lenne, és nem tudom, bevállalhatom-e. :S De talán hamarosan felteszik az egész féléves tervet.
2011. júl. 20. 21:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is NYME-s vagyok, de nekem nincs semmi ilyesmi üzenetem a neptunban.
2011. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14 hét volt a szorgalmi időszakunk mindig. (SZE).
2011. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, én SEK-es vagyok. :) Lehet más városokban nem változtattak.
2011. júl. 20. 22:09
 6/10 ava87 ***** válasza:
Azt én is néztem, hogy most szeptemberben mintha korábban kezdődne a tanítás, mint eddig. De ezt a regisztrációs hetet nem tudom, szerintem nálunk ilyen eddig sem volt.
2011. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekünk se lesz reghét. úgyis nagy marhaság volt az egész.
2011. júl. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: jah bocs, most látom csak, hogy te is nyme sek.
2011. júl. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Helló!

Hát én PTE-n tanulok,és azt tudom, hogy mi is szept. 5-én kezdünk. De fogalmam sincs,hogy mi a helyzet a regisztrációs héttel,szerintem ilyen nálunk nem volt..vagy két évvel mikor bekerültem,az első héten kellett menni mindenféle papírokat intézni,TO,meg beiratkozás meg minden volt,akkor lehet,hogy az volt a reg. hét?

2011. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, a reghét a tantárgyfelvétel véglegesítése, rögzítése nálunk. Ilyenkor derülnek ki az órarendek stb.
2011. júl. 21. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!