Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha magántanuló leszek, akkor...

Ha magántanuló leszek, akkor ezek hogy lesznek?

Figyelt kérdés

Sajnos jövőre magántanulónak kell lennem, imádom a sulit de nincs más lehetőségem, külföldre költözünk.

Az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor ezek hogy működnek?


-a tanárok küldik valahogy az anyagot vagy közlik, hogy mit várnak el a vizsgákon? vagy ezt teljesen magamtól kell?

(csak azért mert van egy évfolyamtársam aki szintén magántanuló és mindig mondja az egyik tanár hogy küldi neki pl. a dolgozatokat)


-ha visszamegyek a sulimba akkor az én tanárom előtt kell vizsgáznom vagy ismeretlen tanárok előtt?


-mindenből kell vizsgáznom?


-minden vizsga egy napon van?


-ha van lehetőségem több év után visszamehetek ismét a suliba az órákra?


Köszönöm szépen a válaszokat! 16/L


2011. júl. 20. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Külföldön is mehetnél suliba,nem?Van lehetőséged visszamenni,szerintem.
2011. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Külföldön is járhatnék suliba, igen. DE abban az országban ahová megyünk, az oktatás a béka segge alatt van!

ÉS én szeretnék egyetemre menni, de azzal amit ott kapnék körülbelül egyenlő a 0-val ennek az esélye.

TEHÁT magántanuló leszek, egy jó hírű középsuliban!

Ezekre a kérdésekre érdekeltek volna a válaszok!

2011. júl. 20. 23:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Melyik országba mész? Ha szabad érdeklődni. Csak mert millószor jobb lenne normálisan járni akkor külföldön, ha lehetséges.


"-a tanárok küldik valahogy az anyagot vagy közlik, hogy mit várnak el a vizsgákon? vagy ezt teljesen magamtól kell?"


Nem küldenek semmit a világon, csak mondják, mi kell a vizsgára.


"-ha visszamegyek a sulimba akkor az én tanárom előtt kell vizsgáznom vagy ismeretlen tanárok előtt?"


A tiéd előtt, de valószínű, hogy lesz bent másik is.


"-mindenből kell vizsgáznom?"


Készségtantárgyakból nem, azokon kívül mindenből.


"-minden vizsga egy napon van?"


Nem, azt majd mondják, melyik melyik napon és mikor lesz.


"-ha van lehetőségem több év után visszamehetek ismét a suliba az órákra?"


Igen.

2011. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Hasznos volt!!! ;)


Angliába megyek, és azon kívül hogy az angol jobban menne egy ottani suliban, másra nem nagyon számíthatok mivel nagyon gyenge az oktatás!

Nekem ez a sulim kell, itt vagyok fakultációkon is tudom mi szeretnék lenni, és ehhez ez kell!

2011. júl. 20. 23:24
 5/6 anonim ***** válasza:
nem küld neked senki semmit. mindent magadtól kell. max ha meg tudod beszélni a tanáraiddal, talán akkor. nekem azelőtt két napon voltak a vizsgák, és természetesen minden tantárgyból.
2011. júl. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem kötekedésből, de járhatsz ott is úgy iskolába, hogy közben itt magántanuló vagy. Nálunk is van egy fiú, ő is így csinálja. Külföldön jár a nemzetközibe, itthon meg magántanuló, és bejön ha éppen itt van, és vizsgázik.
2013. febr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!