Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Példa: van 300 pontom és azt...

Példa: van 300 pontom és azt írom be elsőnek, ahol 300 pont a határ, de az adott szakra csak mondjuk 20 embert vesznek fel, viszont jóval többen is elérték a min.300 pontot akkor sorrendet készítenek és csak az első huszat veszik fel?

Figyelt kérdés
Vagy pedig kötelesek felvenni mindenkit, aki elérte a megadott pontot?
2011. júl. 21. 23:33
1 2
 11/16 anonim válasza:
Hát nem tudom mi van, de most kaptam sms-t, hogy nem hivatalos adatok szerint sehova nem volt elég pontom.386 pontom van, de ahova jelentkeztem mindenhova 367 kell.Akkor ilyenkor mi van?
2011. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Jó akkor leírnád nekem, h hogy mi van akkor ha a 19. versenyzőnek van 305 pontja, majd az utána következő 302 ponttal legalább 10-en rendelkeznek?

Mert szerintem nem fogják felvenni pluszba embert, hanem akkor 305 pont lesz a határ és 19 emberrel indul el a képzés.

Egyébként a kérdezőre értettem, ha félreérthető lettem volna.

Kb. naponta megkérdezi valami hülye.

2011. júl. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

De.

Félreértelmeztem a kommentedet, mert úgy értettem, ahogyan sokan félreértették a rendszert már itt (na lám, már én is ezekből indulok ki, annyi ilyen hülyeséget olvastam már itt), hogy nem a ponthatárt emelik, hanem az csak úgy van, és attól függetlenül döntenek még emberek felvételéről.

Mea culpa, annyit még hozzátéve, bár csak apróság, hogy a pontegyenlőtlenségek miatt ugye nem feltétlen a 19ediké lesz a ponthatár, mert azé még mindig lehet ugyanaz, mint a 23é, hanem a legkésőbbi olyan embernek, akinek már magasabb a pontszáma.

2011. júl. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Megértelek, én se véletlenül vagyok kiakadva, mert olyanokat össze tudnak hordani, h nem is értem honnan szedik össze.

Az apróságot meg vágom, ez alap, csak nem akartam bonyolítani, egyeseknek így is magas.

2011. júl. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ez így működik: x szakra 50 a keretszám. a jelentkezőket pontszám szerint sorba rakják. 50-nél húznak egy vonalat. az a ponthatár. ha az 50.embernek 380,akkor az lesz. ha 250,akkor az.
2011. júl. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

00:45

egy újabb sötét...

Nem erről szólt a kérdés.

2011. júl. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!