Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zsigmond Király Főiskola...

Zsigmond Király Főiskola nemzetközi tanulmányok szak, és utána Andrássy Gyula német nyelvű egyetemen ugyanez a szak masteren, milyen párosítás?

Figyelt kérdés
Sok jót, és rosszat hallottam a ZSKF-ről, de ha így párosítom akkor ér valamit a diploma nem?
2011. júl. 22. 12:55
 1/2 Bretso ***** válasza:
ZSKF-ről még jót nem hallottam. NT-vel amúgy sem érsz semmit, mármint magával a diplomával, teperni kell mellette. Nyelvvizsgák, TKD-k, erasmus, pályázatok, ösztöndíjak, tréningek, stb. stb.
2011. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 HePe ***** válasza:

Már bocsánat, manapság hol nem kell teperni?! Ha valaki nem tanul és nem küzd, annak lehet bármilyen diplomája, mert ha jó nevű egyetemről szereztél diplomát, s nem küzdöttél érte, akkor a tudásod semmis... és a munkaerőpiacon ezt nem pontokban és %-ban mérik, hanem napi tudásban, hogy ellásd a munkádat!

Így a nyelvtanulás, az erasmus (játszva lehetsz kb ingyen külföldön) már szerintem alap, a zskf pl erre akkora figyelmet fordít, hogy az hihetetlen, segítenek mindekit, aki szeretne elmenni...!

A diploma pedig akkor ér valamit, ha a gazdája tanult, tepert, ergo tud és tudni fog mégmégmég teperni és újratanulni (az életben!)


Szóval javaslom a zskfet4

2013. nov. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!