Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pótfelvételi? Részletek lent.

Pótfelvételi? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Tegnap derült ki, hogy kit hova vettek fel. Én csak államilag támogatott képzésekre jelentkeztem, ám csak egy olyan helyre vettek fel, amit már nem szeretnék elvégezni. Lehetőség van pótfelvételire (költségtérítéses renddszerben persze) amit én ki is használnék, és akkor olyan szakon tanulhatnék, amit eredetileg szerettem volna. De az interneten azt olvastam, hogy a pótfelvételit csak az veheti igénybe, akit sehova nem vettek fel. Valaki tudja esetleg, hogy ez tényleg így van-e, vagy valahogy ki lehetne ezt kerülni? Esetleg abban az iskolában, ahova felvettek, átmehetnék-e egy másik szakra, fizetősre? Remélem érthető a problémám, és előre köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 22. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor tényleg nem lehet pótfelvételizni! Csakis akkor ha vagy nem jelentkeztél vagy sehova se vettek fel. Az utolsó kérdésedre nem tudom a választ.
2011. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem lehet pótfelvételizni,és nem lehet szakok között ugrálni. majd a keresztfélévesen újra próbálkozhatsz,már ha inditanak olyat ami neked tetszik
2011. júl. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. ez egy kicsit elszomorított, de akkor majd jelentkezem keresztféléves képzésre :)
2011. júl. 23. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!