Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Volt már rossz gólyatábori...

Volt már rossz gólyatábori élményetek? Ha igen, mi? Kellemetlen szívatás, ilyesmi.

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már voltam egyszer gólyatáborban, de semmi kellemetlen nem volt. Először én is izgultam, milyen lesz, mennyire fognak szívatni. De ez már nem középiksola, itt nem arra fognak menni, hogy minél jobban megszívassanak, "megalázzanak", hanem hogy érezd jól magad, ismerkedj. Sok jó, vicces feladat, ismerkedés a többiekkel. Nem rossz a gólyatábor, majd megyek most is :)
2011. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Azt hittem, hogy nagy csajozás lesz. Sötét volt, elkezdem vele csókolózni, azt hittem, hogy itt a nagy alkalom. Erre kiderült, hogy fiú (nem volt melle, majd a nadrághoz kaptam és ...). Azonnal rohantam mosakodni, szájat mosni. Nekem ez volt az "élmény". Csajozás nem volt.
2011. júl. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Egyetem: Madonna szüzességének elvesztésének prezentálása 5féleképpen, nagyközönség előtt. Felálltam és azt mondtam ezt így ilyen formában nem vállalom. Kiadták h akkor videón örökítsük meg, abból viszont remek "csak sejtetős" videók készültek és a méltóságom sem csorbult. Csak abba menj bele, amit aztán nem fogsz később megbánni/neten visszanézni és nem erről leszel "híres" 3-4-5évig. Inkább mutogassanak rád 1hétig h a be nem vállalós mint évekig h a balek.szerintem.
2011. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez mit takar, hogy Madonna szüzességének prezentálása nagyközönség előtt?
2011. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Elsőnek üzenném hogy nem minden közép iskolában mennek arra hogy minél jobban meg szívassák az embert.
2011. júl. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Nem voltam gólyatáborban még. 11-es vagyok
2011. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!