Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nagyon kellemetlen nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon kellemetlen nekem ez az egész, mindig rossz kedvem van miatta. Mit tegyek, hogy megtudjam, hogy bejövök-e neki?

Figyelt kérdés

Már nem tudom mit csináljak...Van egy lány az osztályomban, most vagyunk 11. -esek és nagyon jóban vagyunk tavaly óta. Iskolában kevesebbet beszélgetünk, ott inkább a barátnőivel van. Hétvégente sokat beszélünk MSN-en, mindig rámír, ha fennvan...élőben is mindig odajön hozzám, vagy ha nem, akkor messziről mosolyog rám. Nagyon kedvesen viselkedik velem, elmond dolgokat magáról, mindent meg tudunk beszélni. Néha úgy érzem, hogy talán még be is jövök neki...bár néha elbizonytalanodok.

Van egy kapcsolatnak nem nevezhető viszonya egy sráccal, aki most nagyon messze elment dolgozni, de így még kevesebbet törődik vele, mint ezelőtt...Ő is mondta, hogy érzi, hogy hiba volt vele lennie.

Kettesben sulin kívül egyszer találkoztunk, akkor sem úgy, hogy elhívtam valahova, hanem én is épp mentem a városba és volt időnk, és akkor megbeszéltük, hogy elmegyünk megiszunk egy kólát...Tartok egy kicsit attól, hogy lépjek...ő azt mondta, hogy akkor jól érezte velem magát, fantasztikusat beszélgettünk tényleg...De valahogy sok múlik az egészen...eléggé gyerekes osztálytársaim vannak, és ha beégnék a lánynál biztos cikiznének, mert amúgy sem vagyok egy nagyon népszerű ember közöttük...Valahogy tudnom kéne, hogy biztosra megyek a lánynál...

Esetleg milyen indokkal tudnám elhívni valahová, hogy ne úgy látsszon, hogy direkt hívom el? vagy hogy tudjam meg tőle, hogy tetszem-e neki mint pasi? valamit muszáj lenne csinálnom, mert beleszerettem, nagyon is, és már kellemetlen, mikor ott áll mellettem, vagy előttem a szemébe nézek, rám mosolyog és nem merem neki megmondani, hogy is érzek...vagyis el kell folytanom mindent. muszáj lenne még kettesben találkoznunk...legyetek szívesek segítsetek!


köszönöm előre is!


2011. márc. 4. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:

ha valóban szereted, akkor tudod, hogy mikor jön el az idő... akkor elmondod neki, hogy mit is érzel... a lehívás pedig... a nők mindig tudják, hogy miért tesszük a dolgokat :D


20F

2011. márc. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Kedvel téged. Kedveled őt. Szerettek együtt lenni, vágytok egymás társaságára.

És attól félsz,hogy néhány majom majd beszél róla?? Hagy beszéljenek.

Másrészt. EMBER, ÉBREDJ FEL, ÉS JÖJJÉL RÁ, HOGY RANDIZNI NEM CIKI!!!! Szeretné, ha elhívnád. Akkor meg miért félsz már megint?



Most szépen fogod magad, felhívod, és mintha a világ legtermészetesebb dolga volna (EGYÉBKÉNT AZ), hogy több időt akarsz egy olyan emberrel eltölteni, akinek élvezed a társaságát, szépen felhívod a kislányt, és megmondod neki, hogy legutóbb nagyon jól érezted magad, és szeretnéd megismételni. ÖSSZE FOGJA MAGÁT PISILNI BOLDOGSÁGÁBAN!!!


Szóval hagyj fel az árnykergetéssel, szedd össze a bátorságod, mert nincs mitől félned, nincs mitől tartanod.

Megtudja, hogy randizni akarsz vele? Ezt tudja, ahogy te is tudod, hogy ő is szeretne veled (magadat se fáraszd a "mivan ha mégse"-típusú agyrémekkel). Megtudja, hogy tetszik neked? Tudja. Ahogy te is, hogy te is neki.


Viselkedj természetesen, és örülj neki, hogy egy ilyen csodás lányt hívsz el valahová. Ne sz@rj be:)

2011. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Komolyan most, már ebédelt, szóval jó a kedve.


Aztán írd meg szépen, hogy hogyan sikerült.


És tartsd észben: NINCS MITŐL FÉLNED

2011. márc. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!