Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a "legjobb" ELTE...

Melyik a "legjobb" ELTE kollégium?

Figyelt kérdés
Az is fontos lenne, hogy a TÁTK intézethez aránylag közel legyen.
2011. júl. 24. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
kcssk! a TÁTK pedig nem egy intézet,hanem az ELTE egyik kara,ami a Lágymányosi Campuson van.A kcssk viszonylag közel van hozzá, illetve ez az elte legjobb kolija.
2011. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
épületét szerettem volna írni :) és köszönöm a választ! akkor ott sok TÁTK-s lakik?
2011. júl. 24. 23:12
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem is kevés, én is TÁTK-s vagyok (nemzetközi tanulmányok) és sok kcssk-s csoporttársam van.Azért jó koli, mert a szobákhoz külön van fürdőszoba, wc nem pedig a folyosó végén, mint a legtöbb kolinál.Na meg a kollégiumi élet is ott a legjobb.Ha a TÁTK-ról vagy másról kell még valami infó , írj nyugodtan.
2011. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ ! már csak azt kell kitalálnom, hogy a másik 2 helyre melyik kolit teszem a jelentkezésnél :)
2011. júl. 25. 13:08
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ajánlom még akkor a Griff Hotel koliját a NUK-ot viszont ne jelöld, arról elég rosszakat hallottam.
2011. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és az a koli ami ott van a városliget mellett? elég jónak tőnik a leírásból :) minden kolinak elolvastama leírását de azabaj a távolságot nem tudom felmérni mert ugye nem pesti vagyok csak kevészser jártam ott:) ezenfelül a rosszat úgysem írják le róla. :S
2011. júl. 25. 17:14
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
A Damjanich utcai kolira gondolsz?Arról nem nagyon tudok infókat, de az a koli inkább az ÁJK-hoz és a BTK-hoz van közel, nem a TÁTK-hoz.Hát igen, a rosszat nyilván nem fogják leírni...Amúgy ez mind viszonylag belvárosi kollégium, a legtöbb a 4-6os villamosokhoz van közel, ami tényleg félpercenként jár, vagy 2-3 metrókhoz.Tehát elég jó a közlekedés, max. fél óra mindennel együtt az utazás.Ha jó átlagot tudsz csinálni(min.4,3), akkor mehetsz szakkoliba is.Oda viszont külön felvételi (szóbeli) van, eléggé belekérdeznek mindenbe.De ha felvesznek szakkoliba, az sok pluszt jelent(külön kurzusok,nyelvórák,közösség stb.).
2011. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
háth igen. majd elválik a szakkolégium. remélem jó tanuló leszek :) gimiben nem volt probléma, de tudom hogy ez sokban más, szóval így előre nem lehet kijelenteni.
2011. júl. 25. 19:00
 9/9 A kérdező kommentje:
18:36 küldtem neked privát levelet :)
2011. júl. 25. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!