Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik jobb ÁVF vagy BGF? Hol...

Melyik jobb ÁVF vagy BGF? Hol jobb a gazdálkodás és menedzsment szak?

Figyelt kérdés
jöhetnek előnyök, hátrányok, tapasztalatok...esetleg más iskolákban erről a szakról vélemény, milyenek a tanárok, a légkör, szórakozási lehetőségek stb
2011. júl. 26. 14:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

a BGF! neves iskola.

az ÁVF egy vicc, felejtsd el ha jót akarsz magadnak.

corvinus, vidéki egyetemek jók még.

ha főiskola, akkor csak a BGF. a többi nevenincs.

2011. júl. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Ávf-re jártam, de nagyon nagyon nagyon sz*r volt. Egy évig bírtam, aztán otthagytam. Az Ávf-nél minden csak jobb lehet! :/
2011. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

a BGFnek már 20 éve is visszhangzott a neve, nagy iskola!!! Színvonalas, bár azért nem Corvinus, de mindig is itt volt a legjobb a pénzügyi képzés!!!

Az ÁVF-et mai napig nem tudom miaz:D gondolom vmi pár éve nyílt szirszar ahova 200 a ponthatár és apuci fizeti a 200 ezreket félévente:)

2011. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
az ÁVF-en is ugyanannyi volt idén a ponthatár, mint Bgf-en
2011. júl. 26. 18:06
 5/22 anonim ***** válasza:
a ponthatárnak semmi köze ahhoz, hogy milyen egy iskola színvonala. azért volt olyan kevés a ponthatár a BGF-en mert több száz embert felvesznek. ha ugyanolyan keveset vennének fel mint a corvinuson akkor ott is 430 fölött lennének a ponthatárok.
2011. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
ezek szerint a BGF-en felvesznek szinte mindenkit és alig marad, aki tényleg be is fejezi...
2011. júl. 26. 18:39
 7/22 anonim ***** válasza:

általában ezt szokták mondani, akik nem kerülnek be... vagy akik képtelenek elvégezni:)

a BGF már évtizedek óta a legjobb közgazdászképzés, ez tény és való.

De tudok jobbat. Elmész egy céghez, és megkrédezed, melyik diplomásat veszik fel.. bgf vagy ávf. sztem egyértelmű a válasz :)

2011. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

BGF kiütéssel nyert :D de ott van még a BME vagy a BKF (BCE-t hagyjuk), ahol szintén van ilyen szak...

[egyébként azért érdekel, mert most NYME-n tanulok és ugyan itt is van GM, de no comment]

2011. júl. 26. 19:35
 9/22 anonim ***** válasza:
a BME is neves iskola, onnan se leszel munkanélküli ha tanulsz nyelvet a gazdmen mellé. Viszont a BKF szintén elég kamu iskola, tényleg szarak a főiskolák.. ezeknek nincs nagy múltja így nincs jó hírneve se. majd talán 20 év múlva. tényleg a BGF az egyetlen főiskola amire azt lehet mondani, hogy listavezető híre van.
2011. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
BGF-re járok és én az iskolámat tudom ajánlani. Erről az ÁVFről még életemben nem hallottam :D nyilván meg is van az oka..
2011. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!