Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most megyek majd 9. be új...

Nyuszii. kérdése:

Most megyek majd 9. be új iskolába, de már nem oda szeretnék menni ahova fellebbezéssel felvettek, hanem egy másik iskolába. Lehetséges még, hogy még iskolakezdés előtt átjelentkezzek?

Figyelt kérdés
Mert én úgy tudom, hogy csak félévkor lehet átjelentkezni. Van rá lehetőség, hogy még a nyári szünetben elintézzük ezt?
2011. júl. 26. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy csak félévkor lehet átjelentkezni. :/
2011. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy nyári szünet alatt van-e még lehetőség rá de például az én esetem olyan volt, hogy 9. osztályomban 2hónapot x iskolában jártam majd elköltöztünk másik városba (sajnos nem sikerült még nyáron ezért húzódott ez el) és ott felvettek simám. Csak be kellett menni és megbeszélni szóval gondolom a te esetedben is csak meg kell tudni most nyáron adott iskolában mikor van ügyelet és megbeszélni ezt.
2011. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!