Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fellebbezéssel vettek fel az...

Fellebbezéssel vettek fel az egyetemre, viszont a hivatalos levelet még nem kaptam meg. Mindenről le fogok késni, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Hiába telefonálok, azt mondjá, hogy 1 hónapuk van válaszolni a fellebbezésemre, és az szerintük még nem járt le....de ha betartják az 1 hónapot, akkor lekések mindenről. Nem tudok kollégiumba jelentkezni, neptun kódot sem kapok és kart sem választhatok. A legfontosabb a kollégium lenne nekem, de ha már nincs több hely, akkor mit tudok csinálni?
2011. aug. 22. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem kaptál hivatalos levelet, akkor honnan tudod, hogy felvettek?

Anno engem is így vettek fel, mert 1 ponttal lecsúsztam, de én a levélből tudtam meg.

2011. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mert telefonáltam, és azt mondták h elfogadták a fellebbezésem.

Azért fellebbeztem mert rosszul számították ki a pontjaimat.

2011. aug. 22. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:
És a koleszba neptunon keresztül kell jelentkezni?
2011. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy kell jelentkezni...de én már valószínű, hogy lekéstem róla. Elvileg az elsősök augusztus végén költözhetnek be, tehát már megvan, hogy ki kapott kollégiumot és ki nem. Én ugye nem jelentkezetek mert hivatalosan még nem vettek fel.
2011. aug. 22. 18:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor írj vmi kérelmet, amiben leírod, hogy önhibádon kívül nem tudtál jelentkezni. 1 szabad helyet csak találnak még, ha jogosult lennél rá. De mondjuk ezt már korábban is megtehetted volna, ha tudod, hogy elég a pontod.
2011. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy pontjaim miatt 3x írtam fellebbezést. Pénteken tudtam meg, hogy elfogadták ( de azért ebben sem bízok mert nem az számít, hogy mit mond egy ügyintéző)Eleinte azt mondták, hogy nem fogják elfogadni... Nem biztos, hogy lenne értelme kérelmet írni úgy, hogy még nem is vettek fel. :S De azért írok, köszi :)
2011. aug. 22. 19:00
 7/8 ausonia ***** válasza:
biztos vagy benne, hogy az elsőévesek augusztus végén már költözhetnek?mert nálunk pl szeptember elején derül csak ki, hogy a gólyák felvételt nyertek-e koliba. lehet hogy még van esélyed leadni a jelentkezési lapot, de azt is csak akkor tudod megtenni, ha megkapod a hivatalos értesítést a sulitól,mert a levélben lesz a jelentkezési lap,meg a neptun-kód,a mit rá kell írni a jelentkezésre.igazából az a gond, hogy nincs kódod, mert jelentkezési lapot szerezhetsz a neten is.
2011. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt csak gondolom, mert az elsőéveseknek ugye már szeptember első hetében megkezdődik a suli (reg.hét) Csak tavalyi infót találtam és ott azt írták, hogy aug. végén lehet költözni.
2011. aug. 22. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!