Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Már a beiratkozás előtt lehet...

Már a beiratkozás előtt lehet felvenni tárgyakat, ha már regisztráltam az ETR-be?

Figyelt kérdés
SZTE-ről van szó. A beiratkozás szeptember 2-án lesz, de már korábban kezdődik a tárgyfelvétel.
2011. júl. 29. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ELTÉ-n lehet. Szerintem máshol is.

De nem leszel előrébb a többieknél ha hamarabb kezded el felvenni a tárgyakat.

2011. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a PTE-n lehet, de itt a modulo-n kell beiratkozni, és az után lehet felvenni tárgyakat. Az egy másik kérdés, hogy a suliban szintén így 2-án, vagy akörül van egy hasonló beiratkozásféleség, de az nem számít.

Viszont azt szokták nálunk javasolni, hogy az elsősök várják meg az iskolai beiratkozást, úgysem maradnak le semmiről, jut hely mindenkinek.

2011. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet, viszont nekünk tavaly (BME) felvették az első féléves tárgyainkat, mondván, hogy még újak vagyunk, és nehogy elrontsunk valamit. Nem tudom, nálatok hogy megy, de szerintem még érdemes várni.
2011. júl. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, úgyis van sok helyen ilyen előzetes tárgyfelvétel.
2011. júl. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!