Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Beiratkozás és félév csúsztatá...

Beiratkozás és félév csúsztatás lehetséges fősuliban? ÉS még 1 okj-kérdésben válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Kifejteném: a lényeg az hogy felvettek ifjúságsegítőre. De közbe máshová beiratkoztam, egyéb okok miatt... Az ifjúságsegítő a PTEn-n van, interneten lehet tanulói jogviszonyt létesíteni. Szeretnék csúsztatni, lehet akár 2 évet is? Mert dilemmában vagyok, igazából egy pocsék helyen vagyok, a légkör nem tetszik. Viszont a fősulin normális emberek vannak. Arra gondoltam, hogy csúsztatnék egy kicsit, és maradnék még ezen itt kicsit-ez a szoc gondozó és szervező.


ŐSzinténszólva nagyon tanácstalan vagyok, mert egyikkel sem lehet sokra menni, viszont nekem hiányoznak a normális emberek, egy kis szórakozás. Talán a szoc gond és szerv-vel többet lehet elérni, csak ezért maradtam annál a sulinál. Ha vki tud valamilyen tippet adni, kíváncsian várom.


A másik, hogy van már okjs képzésem, államilag támogatottra jelentkeztem, de a kiküldött levél alapján azt írták, hogy megnézik, hogy kimerítette e az államilag támogatott lehetőségeket e vagy sem. Mert már 22 éves vagyok.. Kell vajon fizetni? Mondjuk hallásérrült vagyok...


Köszönöm előre is.


2011. szept. 8. 15:01
 1/2 ausonia ***** válasza:

lehet halasztani, beiratkozni be kell, és a suli szabályától függ, hogy egy nyomtatványon is be kell adni a halasztási szándékot, vagy elég ha nem veszel fel tantárgyat(ezt meg kell nézni a suli honlapján, vagy meg kell kérdezni).

és az okj-s képzésért fizetni kell, ha már egyet megcsináltál, vagy ha kimerítetted a 12 félévet.

2011. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ifjúságsegítő az fsz?
2017. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!