Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha ELTE japán szakra megyek...

Ha ELTE japán szakra megyek milyen munkám lehet utána? (bővebben)

Figyelt kérdés
Szívesen dolgoznék nagykövetségen, idegenvezetőként, műfordítóként, de akár kint Japánban is. Milyen lehetőségeim vannak?
2011. júl. 29. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

"Szívesen dolgoznék nagykövetségen, idegenvezetőként, műfordítóként, de akár kint Japánban is."


- Nagyjából ezeket. De mivel ezt már most úgy fogod fel ,mint egy ingyenes nyelvvizsgát, ezért pont úgy is kell hozzáállnod, mintha csupán egy nyelvvizsgát szereznél. Ergó lehet, hogy ez nem lesz elég.

2011. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mi kéne még akkor?
2011. júl. 29. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Ezt én nem fogom tudni helyetted. DE tudod, mit szeretnél csinálni, illetve azt, hogy miért is felvételiztél pl. ide. Gondolom, nem úgy voltál vele, hogy felvesznek ,aztán majd kiderül, hoval esz jó ez a néhány év tanulás.
2011. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Arra gondolok, hogy ha pl. idegenvezetőként dolgoznál, akkor tanulnod kellene még turizmusról, vagy ha kint Japánban, valamilyen olyan szakma, amellyel el tudsz helyezkedni stb. De ezt neked kell tudnod. Biztosan más is érdekel egy nyelven kívül.
2011. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, azok az állások érdekelnek, amiket felsoroltam. Meg még sok más is, csak pl a varrásnak mint hobbinak ami érdekel, nem sok köze van ehhez... -.-
2011. júl. 29. 16:51
 6/6 anonim válasza:
Aaaa én is oda jelentkeztem de nem vettek fel :( neked hajráá!
2011. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!