Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Passzív félév esetén kell...

Passzív félév esetén kell fizetni tandíjat?

Figyelt kérdés
Felvettek költségtérítéses levelezőre, de csak februárban szeretném elkezdeni a sulit, erre lehetőség a passzív félév, de ebben az esetben kell fizetni tandíjat? És ha passziválok, akkor keresztfélévre kerülök és februárban indul majd a sulim mintha keresztfélévre jelentkeztem volna?
2011. júl. 30. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetned, és mivel onnna számolódnak a féléveid, eliveleg olyan, mintha keresztfélévre jelentkeztél volna, de ha nem elég rugalmas az egyetem kurzuskínálata, akkor akár egy egész évet is csúszhatsz, ha a következő féléves tárgyat az előző féléveire épültek volna.
2011. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor egyből a második félévet kezdi az ember, ha passziválja az elsőt, vagy ezt hogy kell érteni? :D
2011. júl. 30. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:

"Tehát akkor egyből a második félévet kezdi az ember, ha passziválja az elsőt, vagy ezt hogy kell érteni? :D"


- Szerinted hogyan máshogy? Gondoltad, csak neked meghírdetik újra az első féléves tárgyakat?

2011. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt úgy szokták csinálni, hogy 2 szemesztert hagynak ki, mivel ahogy az előttem levő leírta csak miattad nem fogják elindítani az elsős órákat.
2011. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!