Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor kell fizetni a tandíjat?

Mikor kell fizetni a tandíjat?

Figyelt kérdés

Költségtérítésesre vettek fel, szept. 5-én íratkozom be, de eddig még nem kaptam se csekket, se valami utalást, hogy mikor kell fizetni.

Van itt valaki, akit költségtérítésesre vettek fel? Ti tudjátok már mikor kell fizetnetek?


2011. aug. 22. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Engem Szegedre vettek fel, a múlthét szerdán az ETR-ben már kiírták, hogy meddig és mennyit kell befizetnem, valamint tartozásnak volt feltüntetve az összeg, aztán pénteken meg is kaptam a csekket.

Szerintem neked is meg kell kapnod pár napon belül.

2011. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hali! Nekem aug 25 a határidő, de ezt a Neptunból tudtam meg. Bankba bekocogtam pénteken és elutaltam a pénzt a gyűjtőszámlára ami elvileg ma ott megjelenik, gyakorlatilag még nincs ott, nem tudom, mi lesz. Aggódom.
2011. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én a DE-EK megyek. Hát nagyon remélem! De ha mégsem kapok semmit, mit csináljak?
2011. aug. 22. 11:45
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan mi az a gyűjtőszámla, pedig már olvastam. El tudná valaki magyarázni?
2011. aug. 22. 11:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem írták a levélben, amit kaptál? Nekem ott írták, hogy mjad a HSZI küldi a csekket, bár nem írták, hogy mikor, én is kiírtam pár kérdést már. :)


Neptunban, ETR-ben, vagy nem tudom, hogy mi van a DE-n, nem írják?

2011. aug. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A Neptunban pontosan honnan tudtad meg a határidőt?
2011. aug. 22. 11:52
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, tök fura, lehet csak én nem kaptam =)
2011. aug. 22. 12:04
 8/12 anonim ***** válasza:
11:44 Vagyok. A Neptunban bóklásztam hozzáértetlenül, és talán a befizetések rovatnál fogadott egy üzenet, hogy 25 a határidő. Én is vártam ám a csekket addig nyugisan. A gyűjtőszámláról én se tudok sokat, annyi, hogy a Neptunba lépés előtt nekem kiírja nagy állat számokkal,hogy oda kell utalni a lét.
2011. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Húha köszi a választ! Én nem kaptam semmit (még)! Lehet telefonálnom kellene =(
2011. aug. 22. 13:45
 10/12 körömlakk válasza:

Szia Én a DE-KTK- ra járok és nekem oktober 20-án keleltt annó fizetnem!megvárják a diákhitel utalását!Legalábbis az én sulimban igy van!de a befizetésnél kilesz irva

kb szeptember közepén

2011. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!