Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szülői nyilatkozat. Hogy...

Szülői nyilatkozat. Hogy töltsem ki?

Figyelt kérdés

Szeretnék kiíratkozni a mostani sulimból de nem tudjuk kitölteni a szűlői kiiratkozó nyilatkozatot.Ezt a részt nem értjük:



Alulírott szülő/ gondviselő/ kérem a GP Kereskedelmi,vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola igazgatóját,hogy ............. oszt. gyermekem tanulóviszonyának megszüntetéséhez 200 .................. nappal járuljon hozzá


'megszüntetéséhez 200 .................. nappal járuljon hozzá'---- ide mit kéne beírni?lehetséges hogy a 200-at elírták és 20 akart lenni?Mert ha igen akkor sejtem mit kell odaírni de nem szeretném elrontani mert így is 2 hónapja mászkálok be minden szerdán :S


2011. aug. 2. 01:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilván régen nyomtatták az űrlapot, és akkor még a kétezres évek elején jártunk. Nyugodtan írjátok át 2011-re.


Ez olyan, mint mikor én pár hónapja kértem egy nyomtatványt, és "199.." volt rajta a dátum helye. :D Semmi gond, írd felé az aktuális dátumot, és kész.

2011. aug. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
óóó köszönöm :) senki nem tudta és el se mondták.én is sejtettem hogy ez egy 2000-2009-es papír és nem nyomtattak újat.csak biztos akartam lenni mert már 2 hónapja mászkálok minden szerdán egyik suliból a másikba mert nem képesek odaadni minden papírt egybe -.-" :D
2011. aug. 2. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!