Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kerékpár tárolása kollégiumban...

Kerékpár tárolása kollégiumban? Debrecen

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Felvettek Debrecenbe idén, és valószinű a campus kollégiumba fogok menni.

Szeretném magammal vinni a bringámat, de házirendben azvan, hogy nem vihetem be. Szóval, hogy, hol lehetne megoldani a tárolást? Mindenképp fedett hely kellene.


2011. aug. 2. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Debrecenről nem tudok nyilatkozni, de nálunk a kolesznak zárt udvara van ezen belül van egy kis féltető és bicikli tároló rács. Itt le tudja "parkolni midenki a saját, mondjuk télen gáz, meg ha fúj a szél eső közben akkor is, de sebaj :)
2011. aug. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ott van közel a lovarda, főnix, sportuszoda, le tudod lakatolni biztosan valahova. A sportuszodának biztosan van félig fedett része, azt tudom.
2011. aug. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Elég nagy értékű a bringa, nem fogom berakni egy olyan helyre, ahova bárki bejárhat. Ezért érdeklődöm, hogy tuti van olyan ember, aki vitte magával, és valahogy megoldotta a (védett) tárolást. Az sem gáz, ha valami kis összeget fizetni kell érte.

2011. aug. 3. 10:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha erről őket kérdeznéd meg? Csak egy kérdés, nem kötekedésből...
2011. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem akartam most telefonálgatni, mert elég nehéz elérni őket, így koli felvételi/határidők idején. Plussz, még nem tudom, melyik koliba jutok be pontosan.

Gondoltam, hátha tudja addig is valaki, attólfüggetlenül igazad van:)

2011. aug. 6. 12:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Jogos, akkor pedig miután kiderült, hívd fel őket :D
2011. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Campuson van garázy bicikliknek, asszem ingyen :D
2011. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!