Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételinél UTÓLAG módosíthat...

Felvételinél UTÓLAG módosíthatom az iskolák közötti prioritási sorrendet?

Figyelt kérdés
Mondjuk felvettek a 2. helyre, amit bejelöltem, de közben rájöttem, hogy mégis a 3. helyen megjelölt egyetemre akarok menni, ahol szintén megütöttem a ponthatárt.
2011. aug. 3. 00:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
08:53: A gondolatmeneted jó, de 50 férőhelyes szakot nem töltenek fel 52 emberrel. Akkor magasabb lesz 1 ponttal a ponthatár, és inkább csak 46 (mondjuk) főt vesznek fel. Tehát inkább kevesebbet, mint többet.
2011. aug. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

De igen, engem is így vettek fel. :)

(fogorvos)

2011. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekünk egy tanár sem beszélt a felvételiről, még is tudom, h mi hogy van, mert nem vagyok olyan lusta, h utána nézzek
2011. aug. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

most már nem tudod, mert már megtörtént a ponthatárok meghúzása, amibe a te preferencia-sorrendedet is figyelembe vették, szóval ha mindenki módosíthatna még most, akkor az egész ponthatáros rendszer működésképtelenné válna.


A sorrend megadása után még volt valamikor egy lehetőség, hogy módosíthasd a sorrendet, ha változott a véleményed, most már nincs.

2011. aug. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
10:02: Nem nem. Mindig hagynak néhány helyet. Mivel a keretszámnál többet nem támogat az állam, és azért is kell hagyni helyet, hogy a jogos fellebbezések utániaknak maradjon. Lehet olyan, hogy végül a 300 helyre 305 ember lesz mondjuk, de akkor alapból kevesebbet vettek fel, és a fellebbezések után lett áthelyezve annyi, hogy túllépjék a számot.
2011. aug. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

"Nekünk egy tanár sem beszélt a felvételiről, még is tudom, h mi hogy van, mert nem vagyok olyan lusta, h utána nézzek"


minek regisztráltál erre az oldalra? az itteni kérdések 99%-a gyorsan megválaszolható némi utánajárással vagy gondolkodással. okoskodni, hogy mindenki milyen lusta?


a normális válaszadóknak köszi.

2011. aug. 3. 19:54
 17/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:53


értem én, csak nem értem, miért olyan full ciki ezt nem tudni. azért jöttem ide, hogy megtudjam. küldtek vagy 15 oldalt az oktatási hivataltól, de erre nem tértek ki benne.


egyébként nyilván nem feltételeztem, hogy ezt könnyű lenne váltogatni, de gondoltam, hátha van mondjuk egy egy hetes időszak, amikor még utoljára módosítani lehet. tudjátok, egy apróbetűs rész az elhamarkodottan cselekvőknek.


mindenesetre vicces, ahogy kb akkora hülyének lettem nézve, mintha megkérdeztem volna, hogy mennyi 2+2. hajrá stréberek!

2011. aug. 3. 19:58
 18/20 A kérdező kommentje:

"Nekünk egy tanár sem beszélt a felvételiről, még is tudom, h mi hogy van, mert nem vagyok olyan lusta, h utána nézzek"


ezt mondd majd el az egyetemen is, értékelni fogják a nyalit.

2011. aug. 3. 19:59
 19/20 anonim ***** válasza:
te most mit pattogsz itt? feltettél egy kérdést, amire abszolút elvárható lenne egy felsőoktatásba készülőtől, hogy tudja a választ. válaszoltak neked, erre itt elkezdesz pattogni és kötözködni. tudom, most majd nekem támadsz, hogy te így meg úgy, nem ismerem az életkörülményeidet, nem tudok rólad semmit, stb...
2011. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"ezt mondd majd el az egyetemen is, értékelni fogják a nyalit."


Az neked nyali, h 18 évesen vagyok olyan önálló és képzett, h tudok olvasni és be tudom pötyögni, h felvi.hu? Akkor gratulálok, szerintem nem sokáig fogsz te egyetemre járni, első évben kibuksz, mint a sicc drága barátom, aztán mondhatod, a mindenki nyalizott, csak te nem, akkor sem fog odailleni, mint most se

2011. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!