Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » S. O. S! Széchenyi István...

S. O. S! Széchenyi István Gimnáziumról (Budapest) mik a vélemények? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem hallottam róla túl jókat.Tényleg nagyon gyenge gimi?:/
2011. aug. 4. 20:06
 1/4 anonim válasza:
minden gimi jó, csak szakiba nem menj! am nem gyenge gimi énis odajárok:) nekem nagyon bejött kedvesek a tanárok, bár kicsit sokan s vagyunk, de így könnyebb barátkozni:)
2011. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:))


Nayon szimpatikus a suli..várom már.:D

2011. aug. 28. 23:37
 3/4 anonim válasza:
Én azt mondanám ha még nem késő,hogy gondold át még kétszer hogy doa mész e mert nagyon szar suli,én od járok és most szenvedek hogy átmehessek másik suliba:S a tanárok csak pofára osztályoznak,és a közösségről neis beszéljünk.televan a suli elkényesztett,beképzelt ribancokkal.
2012. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Várhegyi Andor válasza:
Én harmadik éve tanulok itt. Egyik tanárral sincs bajom, sem pedagógiai, sem személyes. Viszonylag kis suli, mindenki ismer mindenkit, családias. A töri és úgy általában a humán tárgyak tényleg keményebbek, de szerintem - és a környezetem szerint is - a tanárok korrektek. Soha nem volt egyetlen tanárral sem komolyabb problémám, pedig nem vagy egy alkalmazkodó típus, amit jól mutatnak az általános iskolai "balhéim". Itt semmi baj nincs, 4.2-es átlagom van. Nem azt mondom, hogy elit suli a Széchenyi, de egy jó érettségihez tökéletes. Közösségileg meg pláne nagyon jó, én nem ismerek itt ribancokat. Ide jöttem a jövőre való tervek nélkül, s most teli vagyok ambíciókkal, tervekkel. Én nagyon megszerettem ezt a sulit.
2012. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!