Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények a Szent László...

Vélemények a Szent László Gimnáziumról (Budapest)?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 02:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

jó helyen van:) azt tudom:D

már mint közlekedésileg.

2009. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

én oda jártam. nagyon jó hely! színvonalas oktatás, jófej tanárok...persze kivételek mindig vannak.

ugyanez igaz a diákok oldaláról is. hiába válogatott társaság, a menőzés, bunkóság, nagyképűség bennük is megvan, mégiscsak tinédzserek :)

ha komolyan veszed a tanulást, könnyen tovább tudsz majd tanulni innen, de ez szerintem sok más középiskoláról is elmondható.

most leszel elsős, v. még csak nyolcadikos leszel, és majd ide szeretnél jelentkezni?

ha az utóbbi vonatkozik rád, nagyon ajánlom a felvételi előkészítőt, sokat segít.

milyen szakra mész v. mit néztél ki?

ha van (még) kérdésed, nyugodtan tedd fel!

2009. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

most leszek nyolcadikos... mennyibe kerül a felvételi előkészítő?

egyébként az olasz kéttannyelvű érdekelne

2009. aug. 23. 12:29
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

én 2001-ben kezdtem a középiskolát, az előkészítő akkor (emlékeim szerint) olyan 10.000 Ft körül volt tantárgyanként. És a Kőbányai lakosoknak kedvezmény is járt.

az olasz szakról nem tudok sokat mondani, de az tuti, hogy rendesen megtanítják a nyelvet, bár vannak jó néhányan, akik elmennek az iskolából, mert nem bírják megtanulni, v. gyors a tempó.

2009. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
én kőbányai vagyok:)
2009. aug. 23. 13:37
 6/18 anonim válasza:
18%

én rühelltem világ életembe, szerintem a diákok többnyire nagyképűek, de ha te is az vagy, be fogsz illeni a körbe, amúgy meg mindenki indie meg alter esetleg rocker...

de jó szórakozást.

mellékesen az általánosába jártam és elég sokat rohadtam a gimiben :)

2010. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is oda jártam, 2008ban végeztem

Jó tapasztalataim vannak összeségében, ha újra kéne csinálnom, megint ezt a sulit választanám! Tanári gárda is színvonalas,én diákkokkal is jól kijöttem többnyire (ezek szerint nagyképű lehetek....) persze mindenhol vannak rosszabb tanárok meg csoportok, én anno pont az angollal szívtam meg nagyon, de az a tanár már nincs ott egy ideje. de ettől függetlenül a László azért egy olyan gimi, ahol ha egy kicsit is van benned hajlandóság h tanulj, támogatni fognak!

Sok nyelvet lehet választani, am manapság nagyon fontos, olasz tanításban peg országos szinten is ott van (majdnem minden évben a "mi" olaszosaink viszik el OKTVken az első pár helyezést!) szal az biztos h ehhez jo alapokat kapnak


mondjuk elfogult vagyok, kétségtelen. de vannak tök jo programok, nagyon sok sportlehetőség, sulinak nemzetközi kapcsolatai.....plusz én imádtam a gyönyörű épületet is!


az emberekről meg anynit, h mindenhol vannak beképzeltek, főleg ebben a korosztályban! de itt legalább megválogatják, kiket vesznek fel! (ami persze nem jelenti, h nincs sok problémás arc, de nagytöbbség azért értelmesebb az átlagnál tapasztalatom alapján)



sok sikert a felvételihez!

2010. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi, egyébként felvettek.:)
2010. ápr. 19. 20:44
 9/18 anonim válasza:
100%
Van pár nagyon jó tanár, akiktől tényleg sokat lehet tanulni:), de akad pár szar is ,aki pofára osztályoz!Remélem nem hozzájuk kerülsz.Nevet inkább nem említek....
2010. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt oda járni!
2010. júl. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!