Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy népegészségügyi ellenőrtől...

Egy népegészségügyi ellenőrtől elvárja az ember, hogy egészségesen éljen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerinted?:)

Szerintem nem feltétlen kell.Nem zárja ki egymást a kettő,hiszen,aki tudja,mi egészséges meg mi nem,olyan nem sok van.

Úgy gondolom,hogy az vesse rá az első követ,....

Másrészt meg nem kell itten elvárogatnunk a másik életvitelével szemben semmit,mindenki törődjön a maga dolgával.

Persze ront a hitelességén,de akkor is kettő arányban változik ez is.Hiszen lehet jó szakember akkor is,ha éppen alkoholista meg dohányos.Lehet rossz is.De ugyanúgy lehet balfék az is,aki szentírásként követi a bemagolt mondatokat.

Mivel én elég régóta dohányzom ahhoz,hogy érezzem a káros következményeit,ezért én első kézből tudom Neked ajánlani,hogy ne dohányozz.Én is leteszem,ha elszánom magam rá.Azonban ha nem dohányzom,akkor is ugyan azt tudom mondani,de nem magamtól.Akkor így hiteles vagyok?

2011. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak kövér dietetikusok, bagótól bűzlő orvosok is, és az átlagembert ez nem zavarja. Sőt, még szimpatikus is, mert olyan mint ő. :(
2011. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!