Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktam kémiából, szerintete...

Megbuktam kémiából, szerintetek sikeres lehet a felkészülés tanár nélkül is?

Figyelt kérdés

Ugyanis a magántanár elég költséges lenne, de mindenképpen át szeretnék menni a pótvizsgán.

(9.-es tananyagról van szó.)


2010. jún. 23. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
szerintem inkább valami OKJ-s szakképzésben reménykedhetsz, pl bádogos, hegesztő, vízvezetékszerelő...
2010. jún. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Simán, ha leülsz és átveszel mindent.

De amúgy valami jobb kémiás osztálytársad nincs, aki ingyen is segítene?

2010. jún. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

szerintem igen, de állj rá nyáron a tanulásra! Az elméleti része gondolom megy magától is, azt megtudod tanulni.

de vagy 2-3 alkalommal menj el egy tanárhoz ismételgetni képleteket stb.

az a pár alkalom meg anyagilag sem lehet sok, bár nem tudom manapság hogy megy egy kémia óra (én matekra járok, igaz egyetemi anyagot veszünk, de így is csak 2500 ft egy óra)

2010. jún. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tuti valami okos ismerőstől kérnék segítséget.
2010. jún. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Siman.

En anno egy tanevvel elore raktam le a vizsgat egy tantargybol gimiben, szinten tanar nelkul es otos lett, tehat tapasztalatbol mondom, hogy tanar nelkul is meg lehet csinalni, ha elegge szorgalmas vagy.


A 9-es tananyag pedig inkabb meg csak elmelet kemiabol, nem kell semmit kiserletezned majd a vizsgan, szinte nehany keplet megmondasa utan atmesz...

A lenyeg, hogy naponta szanj ra idot(azert ne ot percet...), ismetelj es mondd fel pl: szuleidnek es csinalj feladatokat, nezd at amit eddig kellett volna tanulni(:

Sok sikert!

2010. jún. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!