Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a miskolci Fókusz SZKI?

Milyen a miskolci Fókusz SZKI?

Figyelt kérdés

Jár oda innen valaki? Mit tanulsz?


Válaszokat köszi!


2011. aug. 9. 23:23
 1/5 anonim válasza:
100%
erre én is kíváncsi vagyok, mert szeptembertől oda fogok járni. mikor elmentembeirtkozni végtelenül kedvesek voltak, úgyhogy nálam ez már egy plusz pont :)
2011. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor már nem vagyok egyedül :)
2011. aug. 15. 13:53
 3/5 A kérdező kommentje:

Na, nekem letelt az első év. Hát...nem ajánlom senkinek ezt a helyet!


Lehúznak marhanagy pénzekkel (a működési szabályzatban különböző összegek vannak tandíjként megnevezve, de mindenkitől ugyanannyit szednek be, akinek van már egy szakmája, attól 2x annyit), heti egy angol óra volt, de az is úgy, hogy vagy öt tanár váltotta egymást (heti négy angol volt beígérve).

Egy osztálynak a szakmai gyakorlati helyével nincsennek leszerződve - ez ma derült ki - de január óta hitegetik a diákokat a nyári gyakorlattal. Amit majd ma diákoknak maguknak kell fizetni.


Az is érdekes, hogy az igazgatónő és két másik fejes előzőleg nyelviskolát működtettek ugyanott, ahol most az iskola van, de csak beszedték a pénzt, oktatás meg nem volt. Feljelentették őket 2009-ben, de arra hivatkoztak, hogy csődbe mentek, így a mai napig milliós összegekkel tartoznak nem egy embernek.


Ha v.mire rákérdez az ember, akor az a válasz, hogy "nem tudjuk", és "ha nem tetszik a szolgáltatás, el lehet menni". A kiadott nyugtákon és számlákon nincs adószám.

2012. jún. 29. 22:03
 4/5 anonim válasza:
Engem mostanában érdekelne ez a kérdés, hogy javult-e a helyzet az elmúlt években. A tanárváltásokról tud valaki valamit? Mert biztosan nem ok nélkül történt az se.
2015. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Viki0905 válasza:
Mai napig nem ajánlom senkinek az iskolát, óriási lehúzások vannak, egyedül amiért végigcsinálom a képzést, az a két oktatóm akik viszont szívüket lelküket kiteszik a diákjaikért. Semmilyen szinten nem ajánlom!
2017. máj. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!