Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanár urak! Ti hogyan álltok...

Tanár urak! Ti hogyan álltok a fiatal lányokhoz?

Figyelt kérdés
Akik közelednek felétek. Jól esik vagy kellemetlen? Volt már "elfajult" helyzet?
2011. aug. 10. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Hát, amikor a lineáris algebrát tanítottam, és egy kedves, elsőéves tanítványom felpattant a hátsó padsorból, végigrohant az előadón, és csak úgy, se szó, se beszéd nekem nyomta a hatalmas keblét, és közben a fülembe lihegte, hogy meséljek még neki a vektorterekről, mert attól teljesen benedvesedik... Nos, kiesett a filctoll a kezemből döbbenetemben.

De természetesen egy zavartalanabb közegben teljesítettem a kérését. A Gauss-eljárás magyarázata közben volt az első orgazmusa, soha nem láttam még ilyen szépet, a két kedvencemnek hódolhattam egyszerre; a matematikának és a nőknek.

Bocsánat, kissé elkalandoztam, azt hiszem.

A kérdésedre válaszolva, jól esik.

Bár amikor a következő előadásomon egy fiú tette ugyanezt, akkor bevallom, kissé kellemetlenül éreztem magam, no de tanultam pedagógiai pszichológiát a tanulmányaim alatt, ezért sikerült megfelelően kezelnem a szituációt.



(Ne nyomulj rá a tanárodra, tiszta ciki.)

2011. aug. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

:D Ezt enyhe túlzásokkal mesélted, igaz? Nehéz elképzelnem, ne haragudj. :D


Nem akarok rányomulni senkire. Én a tanár urammal a kölcsönösség híve voltam mindig is, de csak diszkréten, miután már letudtam az egyetlen kötelező szemináriumot lassan már 6 éve. :D


Csak néha mosolyogva mesél arról, hogy éppen milyen "kislány" vallott neki szerelmet. :) Ezt mi tényleg csak megmosolyogni tudjuk. Mindenesetre érdekel(t), hogy más tanárok hogy élik meg a dolgot, de látom, te egész jól. :D

2011. aug. 10. 17:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem tetszik egy egyetemi adjunktus, csak lépni nem merek felé, épp ezért mert mivan hogyha kiröhögne :D

szóval epekedek, lassan már egy éve

2011. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Mivel alsóban tanítok, nehéz lenne szereteten kívül bármit is érezni.
2011. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést az offért,én hallgató vagyok,de érdekel a téma,van ugyan is egy tanár uram,akire szívesen ráugranék.;P

Szóval válaszoljatok Tanár Urak!:)))

2011. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
igen igen !! váaszoljatok :D engem is nagyon érdekel!!
2011. aug. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ennyire kapós a kérdésem? Hát igen. Így jobb, mint feltenni a kérdést, hogy "Szerintetek összejöhetek a tanárommal?/Hogyan csábítsam el a tanáromat?" stb. :D


Aranyooooooos. :)


De csajszik: tapasztalatból írom, h. ne nyomuljatok, azt biztos nem díjazzák nagyon. :)

2011. aug. 10. 19:50
 8/11 anonim ***** válasza:

A párom "összehaverkodott" a tanárjával, az egyik neves magyar egyetemen.

Az ember most a zárton van öngyilkos akart lenni.

2011. aug. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:(
2011. aug. 11. 07:34
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Eszemben sincs ráugrani,sőt még csak közelébe se menni,de azért távolról sandítani nem rossz:)))

Sajnálom,hogy nem tanár urak írnak:(((

Talán a kategória nem lett jól eltalálva.

2011. aug. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!