Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakmunkás iskolát végzett...

Szakmunkás iskolát végzett fiatal érettségit szeretne, megfelelő iskolát hol találhatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22éves, 8általánost és szakmunkás iskolát végzett lány vagyok. Úgy döntöttem, hogy szeretnék érettségit. Hiába böngészem a netet, nem találok megfelelő iskolát! Vidéki vagyok, de Pestre szeretnék bejárni, Szolnok-Cegléd-Monor-Nyugati vonalon, vonattal. Valaki ismer esetleg állomáshoz közeli iskolát? (Kőbánya-Kispest, Alsó, Zugló, Nyugati) Szeretném, ha lehetőleg ingyenes lenne a képzés, vagy minimális összegű csak. Eddig a Szent László Gimnázium volt tervben, az közel van Kőbánya-Alsó vasútállomáshoz. Egyéb tippeket valaki tudna nekem írni?


A szakmunkás bizi mennyiben befolyásolja, hogy hány évig kellene bejárnom?


2011. aug. 15. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

melegen ajánlom őket

a szakmunkást beszámítják, de csörögj rájuk a mobilon

a bejárás rajtad áll, van esti, levelező és távoktatás is

a honlapon minden info fent van

2011. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez is az övék


[link]


ja plusz a nyugatitól gyalog 10 perc trolival öt

2011. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon jó tipp volt, köszi!!!
2011. aug. 17. 14:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Van a Leövey Gimiben

is

2019. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!