Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek nagyon gáz, ha az...

Szerintetek nagyon gáz, ha az egyetemi beiratkozásra az anyámmal megyek el?

Figyelt kérdés
én nem akarom vinni, de ő ragaszkodik hozzá...
2011. aug. 10. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát:D Maradjunk annyiban, hogy nem szokás:) De mondjuk ezért nem szólnék le senkit:)
2011. aug. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én vele mentem anno,de mondjuk azért mert egyúttal albérletet is néztünk:)nem volt ciki szerintem egyáltalán,mással is voltak szülők..
2011. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát is-is.

Általában azoknak a szüleje szokott ott lenni, akik messziről autóval jönnek, vagy már költözik is az albérletbe pl.

De azért egyetemen nem jellemző ez az anyuka fogja a kezét csemetéjének dolog.

2011. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, és értelmes ember ezért nem is szól le senkit. Én Szegedre járok, a beiratkozáskor rengetegen voltak, senkit nem érdekel, hogy ki érkezett az édesanyjával, -apjával, stb.
2011. aug. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem első alkalommal ez teljesen rendben van. Pl segítenek cuccolni koliba, albérletbe. Sőt, lehet éppen ők hoznak kocsival. Kíváncsiak a kollégiumra, az egyetemre, hogy milyen környezetben fogsz tanulni.


Nálunk PE-n a kollégiumi beköltözésnél látni ilyet, hemzsegnek a szülők, és rengetegen vezetik őket végig a kampuszon illetve a kollégiumban. Szerintem ez teljesen természetes, főleg aki messzebbről jön.


Én az első éves kiköltözés után vittem anyámat (több száz km-re lakok az egyetemtől) és megmutattam neki a környéket, ilyesmiket. Igaz, az év vége volt.

2011. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ömm... Ha nem koliba mész és csak egy sima beiratkozásról van szó, az baromi gáz szerintem, 18-19-10 évesen már meg kéne ennnyire nevelni a szülőket, hogy nem kell fogni a kezedet...

De ha koliba költözöl vagy bármi, végülis... =/

2011. aug. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem jönnek a szüleim mert nem nagyon ismerem a helyet és autóval előbb oda lehet érni. Nem leszek kollégista de nekem jobb ha nem egyedül leszek ott mert szerintem meg se találnám a helyet ahol be kell iratkozni. Én is pár napja azon gondolkozok hogy nem gáz-e,de csak nem leszek ott egyedül szülőkkel. Amúgy voltam alkalmassági vizsgán és ha jól láttam ott is csak én voltam szülőkkel:S
2011. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom, utolsó, egyetemista leszel, ha egyedül szülők nélkül nem találsz meg egy beíratkozási helyet, akkor mi lesz veled 3 éven keresztül...?

Nem akarlak megbántani, de az egyetem alapja a masszív önállóság, ebbe beletartozik ez szerintem...

2011. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!