Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leendő egyetemisták/főiskoláso...

Leendő egyetemisták/főiskolások! Veletek elmennek a szüleitek a beiratkozásra/évnyitóra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 17:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam gólya, nem jött velem senki beiratozásra, évnyitóra pedig csak a balekokat tudják beszervezni...
2011. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már egyetemista vagyok, és természetesen a szüleim nem jöttek velem. Sőt senkivel, max. aki helyi, azt elhozták a kapuig, de ennyi. Felnőtt vagy már, nem kisiskolás.
2011. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Velem már a középiskolai évnyitóra sem jöttek. Egyébként az egyetemen voltak, akiknek ott volt valamelyik szülője a beiratkozáson, de nem sokan.
2011. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem fognak. előtte már beköltözök a koliba, ők azért nem fognak feljönni. meg nem is várom el
2011. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem :) Nekem is gimibn 1-2X voltak talán ott, meg amikor balhé volt :S Egyetemen szóba se került, hogy eljöjjenek és nem emlékszem, hogy láttam volna szülőnek látszó egyént beiratkozáskor vagy évnyitón, egy ismerős hozta nővérét, ennyi. Amúgy nálunk elsőbe az évnyitó a gólyatábor része volt, így aki jött táborba (sőt olyan is, aki nem), az jött évnyitóra is. De csak elsősök járnak évnyitóra, elméletileg persze mkinek kéne, aki nappalis. Annyi volt az egész, hogy ott volt dísztalárban a vezetőség, dumáltak valami okosat, aztán egy pacsi a dékánnal, ja meg hogy viselkedjünk jól :D
2011. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyikre sem jöttek el velem annak idején.Ebben a korban már nem szokás,majd elmennek a diplomaosztódra.
2011. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És ha még is eljönnének az nagyon gáz lenne? Mert 10-re kell menni,vonattal 1 óra az út és autóval előbb oda lehet érni. Ráadásul senkit és semmit nem ismerek ott úgyhogy jó lenne ha nem lennék egyedül,de nem akarom hogy kinézzenek emiatt.
2011. aug. 22. 18:40
 8/15 anonim ***** válasza:
Így érthető, de mivel nálunk senki nem hozott szülőt, így nem tudom, hogy milyen szemmel nézték volna, ha lett volna, de mivel még nem ismersz senkit, és nem is biztos, hogy pont az évnyitón fogsz ismerkedni, szóval nem hiszem, hogy emlékezne később erre bárki is.
2011. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha ismerkedni akarsz, hagyd otthon őket, ha nem, akkor mehetnek. Az autó nyilván kényelmesebb, de anno én is vonatoztam...
2011. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért ne ráncigáld oda őket,mert nem ismersz senkit.Én se ismertem ott senkit,mégis megoldottam,odaültem a velem egy karra járók közé és kész.Veled egyidős emberkék lesznek ott,akik közül néhány a csoporttársad lesz.Ez egy remek alkalom,hogy barátkozz.Amúgy nem akkora szám az évnyitó mint egy diplomaosztó,hogy a családot érdekelje:) 1 óra meg nem a világ,eljössz egy 8 óra valahányas vonattal és kényelmesen odaérsz.
2011. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!