Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnáziumban már nem igazolhat...

Gimnáziumban már nem igazolhat egy félévbe három napot a szülő?

Figyelt kérdés
Ugye általános iskolában a szülő igazolhatott három napot egy félévben.
2011. aug. 12. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
ott is lehet, de szerintem csak egy évben hármat,.. nem tom :S de három van
2011. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk évente lehet 3 napot.
2011. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Évente 3 nap !
2011. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk úgy volt 2 éve még, hogy egy félévben 3 napot, de azt egybe lehet csak igazolni.

Bár nálunk 8 osztályos gimi volt, és jó tanuló (4.6) voltam, szóval nekem volt, hogy sokkal többször igazolt anya, mint lehetett volna, és az ofőm elfogadta. Öcsémnek még az orvosi igazolást se fogadta el a tanár, ment is miatta a balhé... :D

Utolsó évben ráadásul csomószor elaludtam, meg késtem, meg mittudomén, és volt, hogy tanárok be se írták már, vagy ofőm igazolta random. De nem csak nekem, másoknak is, szóval ez tanár meg sulifüggő is szerintem, meghogy te milyen diák vagy.

2011. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. aug. 16. 15:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze

Ugyanúgy mint általánosban

2013. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!