Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Befizessem a diákigazolvány árát?

Befizessem a diákigazolvány árát?

Figyelt kérdés
szeptemberben kezdem a fősulit, igényeltem diákot,feltöltöttem képet és aláírást, de nem kaptam meg a csekket 5-éig, írtam e-mailt az oktatási hivatalnak, azt írták nem töltöttem fel képet és aláírást, és csak beiratkozáskor tudok igényelni,de addig befizessem az árát? mert már 1 hete lejárt a határidő
2011. aug. 13. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. aug. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most már tök felesleges. Majd kapsz csekket.
2011. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de azt írták a regisztrációs levélben, hogy beiratkozáskor már igazolni kell, hogy befizettem az árát
2011. aug. 14. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:
a diákigazolvány.hu-n van egy e-mailcím, ahová írhatsz, ha kérdésed van. Szerintem, próbáld meg.
2011. aug. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg az igénylési oldalon (az Igénylőlap

nyomkövetőnél kell megadnod a számot, nem a Belépésnél):

[link]


Itt is az van írva, hogy nem töltöttél fel képet?


Nekem az van írva, hogy elfogadták. Én is megkérdeztem és nekem azt írták, hogy a napokban meg kell kapnom a csekket, amit 19-ig kell befizetnem.


Azaz ha nem fogadták el, akkor felesleges befizetned (mert új csekket fogsz kapni, ha pedig nem azt fizeted be, akkor csak kavarodás van). Ha viszont elfogadták és kapsz csekket, akkor fizesd be.

2011. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!