Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinuson mennyi tanulmányi...

Corvinuson mennyi tanulmányi ösztöndíjra számíthatok?

Figyelt kérdés
Eddig nem tanultam valami jól, legutóbb 3-as átlagom lett, ami messze nem elég az ösztöndíjhoz. Alkalmazott közgazdaságtan szakon vagyok, és most már úgy érzem jobban fog menni, és érdekelne, hogy mondjuk 4-es átlaggal mennyi ösztöndíjra számíthatok, illetve hogy kb. mennyi a szakátlag a szakon.
2011. aug. 14. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:

fent van a Corvinus honlapján

már napok óta látom ezt a kérdést, most meg kis is van emelve, nem is értem miért, mert a google 5mp alatt kidobta

nem bántani akarlak, de legyél önállóbb, mert a corvinus TO-ján nem nagyon szeretik, ha rájuk hagyatkozol mindenben és nem vagy elég önálló

nem viccelek


Google: corvinus tanulmányi ösztöndíj+enter


Találat: [link]

2011. aug. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!