Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pázmány BTK gólyatábor tapaszt...

Pázmány BTK gólyatábor tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Üdv!


Aki volt gólyatáborban, elmondaná milyen?

Nincsenek-e megalázó feladatok, egyéb nemkívánatos dolgok?

Én csak az ismerkedés az évfolyamtársakkal, meg a bulizás miatt mennék, de ha rosszak a tapasztalatok, lehet kihagyom :S


Előre is köszi!


2010. júl. 9. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Van akinek a végére még találni egy kis vért az alkoholjában, de ez ritka.
2010. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Általános tény, hogy a gólyatábor annak szivatás, meg megalázó, aki úgy fogja fel. Aki normális, annak buli az egész. Az egyetemi különösen, ott általában a leitatással próbálnak meg megszivatni, de manapság az már nem olyan egyszerű :D
2010. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
"Aki normális, annak buli az egész"??? Ezek szerint az a normális, aki reggeltől estig vedel és füvezik, élvezi, hogy a felsőbbévesek a meztelen testükre csorgatják a nyálukat. Az a fiú a normális, aki egy szál p*csben rohangál és az a lány a normális, akit már minden bokorban megb*sztak és a gyomrában a spermiumok mennyisége lassan az alkoholéval vetekszik. Úgy tűnik ÉN NEM vagyok noooormális. A 18-20 éves k*rvák viszont azok... de ez csak a BGF-KKFK. :P
2010. júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Szia!


Én a 2009-es gólyatábort végigcsináltam, és sértetlenül megúsztam! :) Nem kell félni, mert lehet, elsőre kicsit durvának tűnnek a felsőévesek, ez csak színjáték, mert mindegyikük egy szeretnivaló személyiség! Komoly részletekbe nem mennék bele, mert ha úgy döntesz, hogy szeretnél eljönni, akkor már nem lenne meglepetés a dolog. Rendkívül kedvesek a srácok, segítőkészek, és nem erőltetnek rád semmit. Vannak feladatok, amiket közösen kell megoldani, de van, amire jelentkezni lehet, és ha nem akarod vállalni, nem fognak üvölteni veled. Figyelembe veszik ha van valami kérdésed/kérésed. Az egész egy jó nagy buli feladatokkal, új emberekkel, segítségekkel, zenével, tánccal, némi piával. Szerintem csak jól éreznéd magad! :)

2010. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! :D
2010. júl. 11. 21:24
 6/6 Helmuth von Moltke válasza:
39%

""Aki normális, annak buli az egész"??? Ezek szerint az a normális, aki reggeltől estig vedel és füvezik, élvezi, hogy a felsőbbévesek a meztelen testükre csorgatják a nyálukat. Az a fiú a normális, aki egy szál p*csben rohangál és az a lány a normális, akit már minden bokorban megb*sztak és a gyomrában a spermiumok mennyisége lassan az alkoholéval vetekszik. Úgy tűnik ÉN NEM vagyok noooormális. A 18-20 éves k*rvák viszont azok... de ez csak a BGF-KKFK. :P"



Biztos tevagy az 5% aki minden bulit elkúr.

2011. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!