Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Arra szeretnék választ kapni,...

Arra szeretnék választ kapni, hogy ki, milyen véleménnyel lenne, ha az iskolátokban bevezetnék az egyenruhát?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. aug. 15. 21:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Valahol tök jó lenne,hogy nem az alapján ítélnek meg,hogy mi van rajtad. De az egyik válaszolónak nagyon igaza van, minden évben valamit kitalálnának,hogy újat kelljen venni. Meg egy ált. sulis gyerek évközben is tud annyit nőni,hogy új kelljen neki. De nem egész ruha,hanem mondjuk a köpeny jó ötlet lenne.

Nekünk is volt egyenruhaként,matrózblúz. Na ha az egyenruha is ilyen lenne,én minden nap sírnék,az akkora egy vacak volt.

2011. aug. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szerintem hasznos. Egyrészt nincs megkülönböztetés, hogy ki a gazdag, és szép (drága) ruhákban jár, a másik meg esetleg szakadtba. Ezzel mindenki kicsit egyenlőbb. Másrészt el lehet kerülni, hogy a nagyobb lányok úgy nézzenek ki, mint a k*k. És a fiúk seggkidugós farmerja sem az iskolába való. De igaza van annak, aki azt mondja, hogy itt nem kivitelezhető, mert itt mindenkinek akkora szabadsága van, hogy hazánkban mindent lehet...
2011. aug. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon örültem vna neki. Némelyik oszt.társnőm úgy nézett ki, mint aki örömlánykodik, nem pedig úgy, mint egy 18 éves tanuló...
2011. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Tudom nem ide való, de aki írta, h az iskolájukban egyenruha van, az megmondaná nekem, hogy melyik iskolába jár és, aki tud még ilyen iskolát, főleg olyat, ami bentlakásos, annak köszi, ha megírja! =)
2011. nov. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!