Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti kollégista hol tud...

Budapesti kollégista hol tud olcsón étkezni?

Figyelt kérdés

Idén készülök föl egyetemre Pestre, de nagyon szűk a pénztálcám, és minden módját keresem, hogy hol tudnék spórolni. Tudtok mondani olcsó (tudom, hogy ez relatív) helyet, menzát, konyhát, akármit, ahol lehet érkezni? Vagy van valahol az interneten valami lista ilyen helyekről? mert pl.: láttam, hogy valaki(k) csinált(ak) ilyen táblázatot, hogy hol van ingyen wifi ( [link]


Minden tipp nagy segítség lenne, és előre is köszönöm!


2011. aug. 16. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Sarki boltból zsömle+májkrém kombó.
2011. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha főzöl magadnak, esetleg összefogtok koli társakkal. Ennél olcsóbban főtt ételt nem ehetsz.
2011. aug. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran fogsz hazajárni? Tudsz főzni?


Én első évben még majdnem minden hétvégén hazamentem, másodikban meg kéthetente kb. Mindig vittem otthonról kaját, két-három napig kitartott a friss, de vittem fagyasztottat is, beraktam a mélyhűtőbe és azt akár pénteken is ehettem.

Anya mindig egy adagnyival többet csinált a hétvégi kajából, és meg volt oldva, sokkal olcsóbban, mintha menzára jártam volna.


Ha tudsz főzni, akkor pedig tényleg az lenne a legjobb, ha ott helyben a koli konyhájában meg tudnád csinálni a kaját, akár többen összefogva, ahogy az előző válaszoló említette. Több napra kitart, és a hozzávalók olcsóbbak, mint a kész étel...

2011. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!