Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemen a legminőségi...

Melyik egyetemen a legminőségibb a gazdaságtudományi karon a pénzügy és számvitel az oktatás?

Figyelt kérdés
én az szte-t és a de-t néztem ki.vélemények?
2011. aug. 17. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

most jött ki egy ilyen kimutatás vagy nem tudom minek nevezzem


ez azt mondja, hogy a legtöbb pénzt keresettek a BME-ről kerülnek ki, ugye, ez nem csoda, ott kb mindegy, hogy mit végzel, valamilyen mérnök leszel (már ha végzel) ezért érthető az ott végzettek és később elhelyezkedettek 1. helyen lévő átlagos bruttó fizetése


a 2. hely és még néhányat ez után a gazdaságisok "zsebeltek be", a 2. a corvinus, a 3. a BGF pü-számvitele és ami a meglepetés volt, hogy e kettő gazdasági suli után a gyöngyösi Károly Róbert Főiskola GTK-ján végzettek keresik a legtöbb pénzt, megelőzve a DE-t és SZTE-t is

2011. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja ezt a cikket amúgy vagy felvi.hu-n vagy valtozasmenedzser.hu-n találod már nem tudom hol
2011. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

gazdasági kar - Corvinus

pénzügy számvitel - BGF


A DE egy röhej és a SZE sem egy nagy történet, én speciel debreceni vagyok és sok gimis osztálytársam azt választotta, míg én a Corvinust, ég és föld a különbség az oktatás színvonala között.

Az egyik évfolyamtársam a SZE-ről jött ár másodéven, tárgybeszámítások stb stb...nagyon jó átlaggal, nálunk nagyon keményen küzdött a vizsgákkal.

2011. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!