Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2013-tól minden gazdaságtudomá...

2013-tól minden gazdaságtudományi szakhoz kötelező lesz az emelt szintű matek érettségi?

Figyelt kérdés
vagy csak a gazdaságelemzéshez és pénzügy-számvitelhez kell majd mint most?
2011. okt. 8. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

nemtudom, de annyi szent hogy aki ilyen szakra akar menni, annak igenis illő emeltezni... ha meg túl nehéznek találja, akkor a szakot sem ajánlom. 1. féléves analízis kiszórja azokat akik nem emelt szinten tanulták a matekot. de ha mégsem, akkor majd a valszám és a statisztika megteszi:D

és ezt tapasztalaból mondom (PSZF-en vagyok pénzügy-számvitelen, és irtó kemény a matek és társai. de mivel én emelt szinten matekoztam gimiben, ezért sokkal egyszerűbb)


egyébként most még ha jól tudom nem kötelező (legalábbis az elmúlt felvételi eljárásban nem volt az)

2013ig peidg még bármi lehet

2011. okt. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2013-től lesz kötelező gazdaságelemzésen az emelt matek, most semmiből se kötelező
2011. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen
2013. jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!