Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BGF diploma vagy a BME...

A BGF diploma vagy a BME diploma a jobb?

Figyelt kérdés
Itt értem ezalatt, hogy melyikkel lehet könnyebben elhelyezkedni. S a BME-nek nem a műszaki, hanem a gazdálkodástudományi karára gondolok.
2011. aug. 17. 21:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%
egyértelműen BME
2011. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
BGF... azért nem mindegy, hogy pontosan milyen szak, inkább a Corvinus a konkurencia. BME-nek a műszaki diplomája ér sokat.
2011. aug. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
45%
BME
2011. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%

Ha gazdasági akkor BGF vagy Corvinus.

Ha műszaki akkor BME.

2011. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy gazdasági érdekel, nem a műszaki.

De amúgy így is kérdezhetném:

BME gazdálkodási és menedzsment/nemzetközi gazdálkodás vagy BGF kereskedelem és marketing?


De amúgy, ha jobb a BGF, akkor miért nehezebb bekerülni a BME-re?

2011. aug. 17. 21:41
 6/24 anonim ***** válasza:
64%

Hmm...lássuk csak? Hogyhogy majd 30 pont különbség van a BGF és a Corvinus turizmus-vendéglátása közt, a Corvinus javára, a képzésük mégis egy nagy kalap sz@r mindenféle gyakorlat nélkül, amit a szakmabeliek nem ismernek el, ezzel szemben a bgf-en hozzáértők tanítanak, és egyértelműen ilyen diploma kell az elhelyezkedéshez? Mégis, pedig a pont idén csak 405 volt a bgf-re?


Mert a Corvinus az a Corvinus, a BGF-ben meg van egy F.


Annyira meg nem is független egymástól a két dolog, mert a kermarkosok (amennyiben a bgf kvik karára jelentkezel és nem a kkk-ra, ahol azt hiszem szintén van ilyen irányú képzés) együtt járnak a turvendesekkel.

Hidd el, hiába a név, nem a pont számít.

2011. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Egyébként ha ennyire nem vagy specifikus, minek kérdezed?

A kettő egymástól független szak...

az más lenne, ha mondjuk egyes kermarkok közt nem tudnál választani.

2011. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

De én nem a Corvinust, hanem a BME-t kérdeztem. (Mivel Corvinusra biztos nem vennének fel.)

Engem a BGF és a BME közti különbség érdekel,ahogy már le is írtam.

2011. aug. 17. 21:50
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem értem, mit akarsz azzal, hogy minek kérdezem... Vagy BME gazdmen vagy BGF kermark.
2011. aug. 17. 21:52
 10/24 A kérdező kommentje:

Szerintem nem szóltam le senkit, s nem is voltam agresszív. Csak megismételtem a kérdésemet, mivel gyakran elő szokott fordulni, hogy valaki nem teljesen arra válaszol, amit kérdeznek.

De ennyi erővel te meg paranoiás vagy 21.3-as, mivel semmi rosszindulat nem volt bennem.

2011. aug. 17. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!