Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szoktátok folytatni a múlt...

Szoktátok folytatni a múlt tanévi füzeteket? Ciki?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok mint pl. kémia. 2 éves tantárgy. Már csak szeptembertől lesz, és aztán nem. Tavaly a füzet feléig írtunk bele. Azért nem akarok újat kezdeni.


Ugyan ez van a magyar füzettel. Nem sokat írtunk bele.


2011. aug. 20. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Már mért ne lenne ciki???
2011. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Feleslegesnek tartok új füzetet venni.

Szerintem csapok egy vinyettát a tavalyi kémia-magyar-matek füzeteimre, és kész :D

2011. aug. 20. 15:18
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Csapjad, egyszer élünk! :D

Amúgy nem ciki, a kérdésedre válaszolva! :D

2011. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Régen meg csak ez volt, mikor nem volt ilyen nagy választék.
2011. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Most megyek 9-be, a nyolcadikos fizika füzetem félig sincs tele. Én azt fogom 9-re is befogni. Legalább ha ismételünk, vagy valami tavalyi anyagot kérdez a tanár, akkor vissza tudok lapozni, és nem kell keresgetni a szekrénybe :D
2011. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki, és még praktikus is, ha két éves tantárgy.
2011. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 20. 15:24
 8/14 anonim ***** válasza:

Én cikinek gondoltam sokáig (általánosban). Aztán gimi második év elején láttam hogy sokan folytatják a tavalyi füzetet így én is bátorkodtam így tenni :D


És az érettségi évében jöttem rá, hogy milyen jól tettem, minden egyben volt, nem kellett 10 füzetet előkeresni, hanem csak 4-5-öt.


Úgyhogy nagyon is praktikus, és egyébként sem árt spórolni a papírral, füzettel. Hajrá! :)

2011. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem. Az a ciki inkább, hogy az én füzeteim év végére már használhatatlanok voltak, vagy meg sem voltak már. :D
2011. aug. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon ciki. Ultragáz!
2011. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!