Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen könyvből érdemes...

Milyen könyvből érdemes felkészülni a középszintű informatika érettségire?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


En teljesen egyedul, szoszerint a nullarol, felkeszultem 4 konyvbol, ebbol egy ketreszes konyv, lepesrol lepesre elmagyarazza a gyakorlatot,majd ket szobelis konyv, 90%, nekem sokat segitett, mert matekbol fogalmazzunk ugy nem voltam kiemelkedo, es megis az enyem lett a legjobb adatbazis es excel megoldas. Ha gondolod irj egy privatot, mert most mar szivesen eladnam a konyveim. Privatban irok cimet

2011. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Mi annak a 4 könyvnek a címe?

És (ha 0-ról kezdted) akkor nem tanultál iskolába?

2011. aug. 21. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Dorozsmai Károly: 60 tétel informatikából középszint-szóbeli. 100%-os szóbelim lett. Gyakorlati részre meg a régebbi érettségikből tudsz gyakorolni. Nekem ez bevált.
2011. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!