Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kredittúllépés? Nem igazán...

Kredittúllépés? Nem igazán értem, hogy miként számolják. Példa a kiegészítésben.

Figyelt kérdés

Ha az operatív tantervben előírtakon kívül felveszek olyan tárgyakat is ami mondjuk a második év első félévében lenne esedékes a tanterv alapján és mellé ugyanúgy felveszem az első féléves tantervben ütemezetteket is, akkor túl fogom lépni a 30-as kreditet több mint 10%-al.

Akkor nekem fizetnem kell vagy a harmadik év végén összesítve nézik, hogy nem-e léptem túl a 180 +10% kreditet?

Kissé meg vagyok kavarodva, mert már három félét is hallottam.

Köszi előre is.


2011. aug. 22. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A kredittúlépést összeségében nézik az utolsó félévben.
2011. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd csak a legvégén nézik nyugi.
2011. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, megnyugodtam:o)

Ment a zöld kéz mindkettőtöknek.

2011. aug. 22. 12:01
 4/5 anonim válasza:

Kredittúllépés figyelése

Az SZTE Hallgatói Juttatási Szabályzat 2. sz. melléklete szerint a képzésen előírt összes kreditet 10%-kal meghaladó (a göngyölt és az „egyéb” kpr.-en teljesített) kreditek után kreditenként 3000 Ft fizetendő. A kredittúllépést az ETR a 2010-2011-2 lezárt félévet követően fogja figyelni, és a kredittúllépést ehhez mérten megállapítani. A kredittúllépés díját – a végzős hallgatókat kivéve -- a rákövetkező félévben veti ki a HSZI. *** ez ellent mond nem, én úgy értelmezem, hogy a következő félévben már fizetni kell, vagy rosszul értelmezem?

2011. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sajnos én is ezzel kavarodtam meg

most fel akarok venni 43 kredit értékben trgyat, de majd harmadéven kb 15 lesz csak

2011. aug. 26. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!