Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen jegyekkel melyik budapes...

Ilyen jegyekkel melyik budapesti főiskolára vennének fel NEM költségtérítéses szakra?

Figyelt kérdés

irodalom- nyelvtan: 4

matek: 2

történelem: 4

angol: 4

választott tárgy (népművészeti ismeretek): 5


+ angol középfokú C nyelvvizsga


Idén nem jelentkeztem, jövőre szeretnék.


2011. aug. 22. 13:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha ezek közül mindegyik középfokú akkor szerintem ne nagyon reménykedj. Azt tanácsolnám, hogy valamiből próbálj meg emelt szinten is érettségizni, és mellette mondjuk egy okj-s képzést elvégezni ami kapcsolódik ahhoz, ahová szeretnél jelentkezni.

Egyáltalán nem mindegy, hogy mit és hol végzel, szóval nem elég valamelyik egyetem egyik szakára bekerülni először azt kéne kitalálni, hogy mit szeretnél csinálni akkor már rögtön nagyobb motivációval kezdenél tanulni.


Sok szerencsét!

2011. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!