Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki milyen sportot fog választa...

Ki milyen sportot fog választani/választott egyetemen/főiskolán?

Figyelt kérdés
Mennyire tetszett?Miért azt választottátok?Melyik suliban?
2011. aug. 23. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
én Szombathelyre jártam egyetemre, az aerobikot választottam, és a gerinctornát. Mindegyik jó volt, utóbbinál pedig még a tanárt is imádtam
2011. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
SZTE-re járok és aerobicoztam. Amúgy is ki akartam próbálni, ez fért bele az órarendembe, és ehhez nem kellett kimenni a város szélére. Szerettem, mert jól átmozgatott:)
2011. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem volt túl fárasztó?
2011. aug. 24. 22:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát elfáradtam, de a sportnak az a lényege, nem? Heti egyszer szerintem jó volt.
2011. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én úszni jártam és imádtam. Nem voltak fix órák, csak az uszodában le kellett jelentkezni, hogy a fősuliról jöttél. Fél év végén annak fejében kaptuk meg az aláírást, hogy meg volt x jelenlétünk.

Sokan kihasználták a helyzetet és nem csináltak semmit csak bementek ücsörögni egyet. Én úgy gondoltam, hogyha már kifizettem az uszoda bérletet, mert azt ugye nem állták, akkor már úszok is. Nagyon örültem hogy így döntöttem, egyre jobban ment az úszás, a végén a heti-kétheti kényszer 1 úszás helyett, már hetente kétszer mentem esténként. Vizsgaidőszakban is ez volt a kikapcsolódás... egész napos tanulás után lementem az usziba úszni egyet. Teljesen ellazított, lehet közben gondolkodni, de akár ki is kapcsolhatja az ember az agyát a totális "magány" miatt. Szóval mondhatni egy "új" hobbit kaptam. :)

Általános iskolás koromban évekig úsztam, de nem igen szerettem, pláne nem télen. Örültem, amikor abbahagyhattam. A tél még most is necces, de amúgy már késztetést érzek rá minden héten, hogy egy-két nap legalább elmenjek. Egyre jobban megy, imádom! Örülök hogy emellett maradtam.

2011. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó , ez melyik egyetemen volt?
2011. aug. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!