A 8. osztály nehéz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha napi 15 percre leülsz akkor nem.
2011. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen erősségű iskolába jársz. Ha egy keményebb suliba, akkor azt mondom, nehéz, de ha szorgalmas vagy, akkor könnyű. Csak tőled függ.
2011. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Elvileg a 7. nehezebb mint a 8.
2011. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, hogy a nyolcadik már nagyon könnyű, mert második félévben már csak ismételnek, de egy túrót. Minél magasabb osztályban jársz, annál nehezebb. Többet kell tanulni és most még a továbbtanulásra is gondot kell fordítani. Szóval szerintem nincs olyan év, ami könnyű lenne. Mindegyikben van valami, ami megnehezíti.
2011. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem volt nehéz, pedig én elég erős általánosba jártam, a 4,4-es átlag azért megvolt úgy, hogy nem tanultam. A 9. inkább nehéz, főleg kéttannyelvűben... :S
2011. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, de nem a tanulás, hanem a felvételi miatt. Azzal piszkálnak egész első félévben, hogy ezen múlik minden, meg hogy figyelj a jegyeidre, mert ha lesz egy rossz már nem vesznek fel. (Ez mondjuk nem igaz, de én jó tanuló voltam, és ezzel nagyon tudtak már idegesíteni). Plusz ha sok előkészítőre jársz, az is elveszi az időt, a mienk elég kemény volt, minden órán doga és hasonlók.

A második félév a szóbelik után viszont egyáltalán nem nehéz, hiába mondják hogy nem szabad lazítani, mindenki lazítani fog, még a tanárok is. :)

2011. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Háát nekem nehéz volt. Sokat kellett tanulni, de így egyetemista fejjel visszgondolva, az semmi ahhoz képest amennyit most kell tanulnom :D Egy lecke maximum 2 oldal volt általánosban, de akkor még ez is nehézségek okozott, mert nagyon nem érdekelt az anyag :/
2011. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
1. félévbe nagyon kell tanulni de 2, félévbe sem kell le engedni mert nem számít bele a pontokba. Sokan így csinálják lerontanak bár következmény nem lesz de sztem marhaság. Év vége felé már engednek a tanárok alig csináltunk valamit :)
2011. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

második fél év már csak annyi hogy ne bukjál meg?

első fél évbe tudom hogy hajtani kell

2011. aug. 29. 19:55
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy nálam 2 évvel idősebb ismerősöm, aki amikor ő nyolcadikos volt, a 2. félévben azt mondta, hogy nagyon laza, az órái folyamatosan különböző okok miatt maradtak el. Volt egy olyan hónapja, amikor az adott hónapban vagy 10 matekja volt és azok is nagyon lazák. Azt mondta, szerinte soha nem lesz ilyen laza az iskola a számára, mint akkor volt.
2011. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!