Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik akkor, ha valaki...

Mi történik akkor, ha valaki nem megy át a nyár végi javítóvizsgán?

Figyelt kérdés

tehát van mondjuk egy gyerek, akinek matekból kell pótvizsgáznia egy humán osztályban. ha nem megy át ezen a pótvizsgán, akkor évet kell ismételnie egy tantárgy miatt???

vagy ilyenkor elnézőbbek a tanárok? vagy hogy megy ez? egy tantárgy miatt évet ismételni nem durva kicsit?


2011. aug. 25. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem durva egy kicsit, hogy egy kettest nem bírtál összekaparni középiskolában?
2011. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
lehet, hogy valami ótvaros középiskolában könnyű még ötösnek is lenni, de én erős iskolába járok. nem mellesleg pedig nem én buktam meg egyedül, hanem nagyon sokan.. szóval nem érzem úgy, hogy teljesen az én hibám lenne.
2011. aug. 25. 12:42
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Newm tudom az ótvaros középiskolában mi a menő, én Budapest egyik legerősebb műszaki középiskolájába jártam. Egy 2-est mindig össze tudtam szedni.

Szerintme igenis nettó módon a te hibád. Az meg hogy más is megbukik ne vígasztaljon.

Ha majd kirúgnak a munkahelyedről akkor sem fog vígasztalni hogy másik 10 kollégádat is kirúgták...

2011. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nyilván azért mentél műszaki középsuliba, mert ez a vonal érdekelt. én pedig ezért mentem OLASZos osztályba, mert ez érdekel! akkor miért akkora nagy baj, hogy a matek nem az erősségem??
2011. aug. 25. 12:47
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Azért mert ott is van egy minimum követlmény, amit teljesítened kell... Ez ellen hiába lázadsz ez így lesz...

GYK helyett tanulj, többre viszed vele a vizsgán, mint a lázadással.

2011. aug. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

akkor igen,évismétlés van sajnos.

én is ma vizsgáztam matekból,szintén erős közgáz szakközépbe járok,az osztályban a legjobbak között vagyok egyébként de a matek nagyon nem megy.bár most úgy érzem jól sikerült de meg is szenvedtem érte,egész nyáron dolgoztam és amelett jártam tanárhoz.

jártam heti kétszer év közben is csak aztán év végére anyuék sajnos már nem tudták finanszírozni és mivel egész éves átlagot számolnak így nem volt meg a 2.0.

2011. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

De hogy megnyugtassalak: Én most épp egyetemre járok, mérnöki szakra.

Ott is tanulok például Szociológiát, Társadalomtudományt, aminek semmi köze a leendő szakmámhoz. De ezt írták elő, teljesíteni kell, kész.

2011. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

de amúgy meg ha nem jó az írásbelid akkor még mindig ott van a szóbeli és ha tanultál akkor átengednek.

csak azt buktatják meg aki semmit nem tanult.

2011. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én jártam hetente kétszer matektanárhoz a nyáron, egész tűrhetően ment, adott csomó leckét, megcsináltam majdnem hibátlanul mindet, elméletet is tanultam, de a sulis tanáromból bármit kinézek...
2011. aug. 25. 12:53
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért vetetik és vedd komolyan a matekot, hiába olaszos osztályba jársz, mert a matematikának tényleg MINDENHEZ köze van. És tényleg azért egy kettest össze lehetne kaparni 9és fél hónap alatt. Én angol-német osztályba járok és a matek ettől függetlenül elég durva.

A kérdésre: Szerintem át fognak engedni, mivel elnézőbbek a tanárok (Kivéve ha egész évben pikkelt rád), másrészt hidd el abbana pillanatban te is összekapod magad!

2011. aug. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!