Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik nehezebb nyelvszakon a...

Melyik nehezebb nyelvszakon a szorgalmi vagy a vizsgaidőszak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
bocsi az off-ért, de ez engem is érdekelne
2011. aug. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mind a kettő dög nehéz, nekem elhihetitek, végigcsináltam.

Szorgalmi időszakban is rengeteget kell tanulni, sok a házi, a fordítás, a szavak, a szabályok stb. Persze minden idegen nyelven történik, még a vizsgázás is.

2011. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mennyi szabadidőd volt? Volt időd a párodra? Mennyire sok időt von el, felkészülni az órákra?
2011. aug. 25. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez azért nem középiskola, ne felejtsd el, változó számú óráid vannak egy nap, de ha hazamész nem fogsz úgyse leülni egyből házit csinálni. Határidőket adtak az elkészítésére. Volt, hogy következő órára kellett (tehát következő hétre), de volt, hogy egy hónap múlva kérték. A kötelező olvasmányokat és elemzéseket, fordításokat szintén.

Azért mindent meg lehetett oldani mellette, amit akartunk.

2011. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az nehezebb mikor be kell járni
2015. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg a vizsgaidő az sokkal rövidebb -
2015. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!