Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki megtudná mondani hogy...

Valaki megtudná mondani hogy mennyibe kerül egy alapképzési féléves tandíj a Kodolányi János Főiskolán? Mert nem kapom sehol a honlapon!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Melyik szakra vagy kíváncsi? A kommunikáción 207ezer/félév, nemzetközi tanulmányon 197ezer/félév....
2009. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolom nem vagy még hallgató, úgyhogy nem tudsz bejelentkezni se a neptunba, se az ügyfélszolgálatra.. Nem baj. Nézd meg a felsőoktatási tájékoztatóban, abban részletesen le van írva. De ez évfolyamonként fog változni.. Illetve nekem ingadozott, elsőben kevesebbek voltak a tantárgyak meg a térítési díj is (vagy minek nevezik) :)

meg persze függ attól, hogy mennyire népszerű a szak és mennyi tárgyad van.

2009. ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:D amúgy engem a turizmus érdekelne legfőképp!
2009. ápr. 18. 08:13
 4/8 anonim válasza:
sztem az is olyan 200, mert divat szakma, de talán attól is függ h vidéken vagy bp-en.
2009. ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia!A turizmus-vendéglátás nekem most 145 000 Ft-ba kerül(most kezdem a suliba az első évemet)
2009. szept. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hűha,csak 145ezer?csak ennyibe kerülne a turizmus-vendéglátóipar? amúgy én is oda szeretnék menni,arra a profilra!köszi a válaszokat!
2009. szept. 12. 09:56
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak: amúgy te alapképzésen vagy?
2009. szept. 12. 10:30
 8/8 anonim válasza:
Igen én alapképzésben vagyok,turizmus vendéglátáson,első éves!Ha gondolod vegyél fel msnre: solyacska_@msn.com
2009. okt. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!