Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 11-es földrajz pótvizsga?

11-es földrajz pótvizsga?

Figyelt kérdés
Hétfön lesz és izgulok nagyon. nem vittem tulzásba a tanlást, de készültem. valaki nem potvizsgázott 11-es anyagból? Nem tudja valaki, mi az amit tuti kérdeznek mert fontos?
2011. aug. 26. 21:13
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
11-ben még volt nektek föci?? Melyik suli?
2011. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21:17 Ne legyél már ennyire lúzer. Mindenhol van föci 11-ben, ha gimis, akkor azért, mert ott kötelező, ha középsulis, akkor meg azért mert a 2 természettudományi tantárgy közül azt választotta -.-"
2011. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
3 éves tantárgy a földrajz (9,10,11)
2011. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:

Kedves 21: 18!


Jó lenne ha nem ugatnál annyira, mert pl. nálunk már nem volt. ;)

2011. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
21:21 Nem tudom melyik kisegítőbe jártál, de azért nem kellene ennyire burokba élned -.-"
2011. aug. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
:D :D :D Kisegítő... XD Egy elit iskolába járok... Hát látom nem ismered a sulit... Sajnállak, de tényleg! :P
2011. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
na jó kuss...tanácsot adjatok ni itt veszekedjetek. Levelező és 10. 11. 12 be is van föci és abból érettségizek majd ha sikerül ez a mocsok potvizsga. Nagyon parázos vagyok és kiidegel hogy hétfön mi lesz mert a tanár annyira szemét volt hogy azt sem mondta meg h mit nézzek át vagy mi az amit jobban át nézzek. Annyit mondott egész év :S
2011. aug. 26. 21:35
 8/22 anonim válasza:
Jó bocsi! :( (elitiskoásvagyok) Én nem pótvizsgáztam még, én csak azt tudom mondani, hogy mosolyogj és ülj egyenes háttal ez mutatja, hogy magabiztos vagy és készültél. Légy határozott érthetően beszélj, még akkor is, hogyha nem vagy biztos, hogy jó a válaszod! Légy bátor, mert ha nem is vagy az nem fogják észre venni! ;) És próbálj vasárnap lazulni, jó zenéket hallgatni, hogy jó kedved legyen hétfőre. Majd gondolok rád (de tényleg, remélem segít), gondolom délelőtt lesz. Szurkolok Neked! :)
2011. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

köszi :) hát most kezdek igazán izgulni azért is irok ki ilyen hülyeséget :D neten nézegetem most a föcit addig is tanulok mig lefexek:)Bízom magamban, de a tanárban nem annyira, meg hogy mennyi elég neki, hogy át engedjen :/

Köszi azért:)

2011. aug. 26. 21:46
 10/22 anonim válasza:
Elitiskolás megint :D : Figyelj a tanár is csak ember, át lehet vágni magabiztosságal, ahogy minden embert, tudd, hogy te többet érsz nála. ; ) Aludj jól és ne izgulj. Ja és majd írd, hogy sikerült, de biztos vagyok benne, hogy átmész ;)
2011. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!